×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

دو واحد عرضه قلیان در شهر جیرفت پلمپ شد

فرزانه برخوری گفت: در طرح جلوگیری از انتشار “ویروس کرونا” و اجرای قانون کنترل دخانیات و ممنوعیت عرضه مواد دخانی از جمله قلیان در اماکن عمومی دو واحد با دستور دادستان محترم شهرستان تعطیل و قلیان‌های آن‌ها جمع آوری شد.

به گزارش راه آرمان،  فرزانه برخوری رئیس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت گفت: در هفته ای که گذشت بازرسان بهداشت محیط ۵۳۶ واحد تهیه و توزیع مواد غذائی وا ماکن عمومی را بازدید،و از این تعداد ۴۹ واحد به دلیل مشکلات بهداشتی اخطاریه دریافت کردند.

وی در ادامه افزود: هچنین نزدیک به “پانصد کیلوگرم”مواد فاسد وتاریخ گذشته جمع آوری ومعدوم گردید، و در طرح جلوگیری از انتشار “ویروس کرونا” و اجرای قانون کنترل دخانیات و ممنوعیت عرضه مواد دخانی از جمله قلیان در اماکن عمومی دو واحد با دستور دادستان محترم شهرستان تعطیل و قلیان‌های آن‌ها جمع آوری شد.

برخوری هدف از اجرای این طرح را پیشگیری از عرضه و استعمال دخانیات در اماکن عمومی و همچنین حذف مراکز عرضه قلیان اعلام کرد و افزود: در این خصوص پرونده‌ متصدیان متخلف به مراجع قضایی ارسال شده است.

رئیس مرکز بهداشت جیرفت خاطرنشان کرد: واحد‌های صنفی چایخانه‌دار، قهوه‌خانه‌ها و رستوران‌ها فقط اجازه ارائه سرویس‌های مربوطه را دارند و هیچگونه مجوز ارائه قلیان به آنها داده نشده است و چنانچه واحد صنفی اقدام به ارائه قلیان کند برابر قانون برخورد و از ادامه فعالیت آن جلوگیری می‌شود.

انتهای پیام/محمدی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false