نجم الدین علیمرادی ووشو کار رودباری که بعنوان تنها نماینده استان کرمان در رقابت های انتخابی تیم ملی شرکت کرده بود به مقام دومی دست یافت و جواز حضور در تیم ملی را کسب کرد.

 

 

 

 

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان؛به نقل از رودبار ما ،رقابت های قهرمانی و انتخابی تیم ملی ووشو بزرگسالان کشور، روز سه شنبه ۲ آبان جاری به میزبانی هیات ووشو استان زنجان برگزار شد.

این پیکارها به مدت سه روز و در ۲ بخش تالو و ساندا در سالن ۶ هزار نفری امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی انقلاب زنجان و تحت عنوان ‘جام محسن محمدسیفی’ ووشوکار فخرآفرین ایران و جهان برگزار شد.

قریب به ۴۰۰ ووشوکار منتخب و برتر از ۳۲ استان ایران در این مسابقات شرکت کردند که این ورزشکاران در قالب ۳۴ تیم با یکدیگر رقابت کردند.

نجم الدین علیمرادی ووشو کار رودباری که بعنوان تنها نماینده استان کرمان در این رقابت ها شرکت کرده بود باغلبه برمحسن ریاحی حریف تهرانی خود به فینال مسابقات انتخابی تیم ملی راه یافت و جوازحضوردرتیم ملی راکسب کرد.

علیمرادی درفینال مسابقات مسعود انصاری پرافتخارترین قهرمان کشور رادرپیش روی داشت که سال گذشته نیزباانصاری روبروشده بود که در سی ثانیه اول انصاری را ناکوت کرده بود.

اما امسال نتیجه فینال را به حریف قهار خود واگذار کرد و به مقام دوم دست یافت.

 

انتهای پیام/۵۰۶۰

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری