×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

راهیابی ۱۹۴ طرح دانش آموزی به بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی

سید محمد حبیب اللهی از راهیابی ۱۹۴ طرح از دانش آموزان کرمانی به مرحله استانی بیستمین و دومین جشنواره جوان خوارزمی خبر داد.

به گزارش راه آرمان،  سید محمد حبیب اللهی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان صبح امروز در حاشیه بازدید از مرحله استانی جشنواره جوان خوارزمی که بصورت مجازی در مرکز پژوهش های علمی – آموزشی آموزش و پرروش استان در حال برگزاری است، گفت: ۵۰۸ دانش آموز در دبیرخانه استانی بیست ودومین جشنواره جوان خوارزمی ثبت نام کرده اند که ۳۷۴ طرح به دبیرخانه استانی ارائه شده است که  از این تعداد  ۱۹۴ طرح برای دفاع انتخاب شده اند.

وی اظهار کرد: دانش آموزان صاحب  ۱۹۴ طرح با توجه به شیوع ویروس کرونا به صورت غیر حضوری و مجازی از طرح های خود دفاع می کنند.

حبیب اللهی با اشاره به محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا در استان بیان کرد: طرح های ارسالی به جشواره جوان خوارزمی نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد رشد داشته است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان گفت: از لحاظ تعداد طرح های ارسالی به جشنواره استانی شهرستان های بم با ارسال ۴۱ طرح، شهربابک  با ارسال ۲۲ طرح و بردسیر با ارسال ۲۱ طرح به ترتیب در رتبه های اول تا سوم استان هستند.

سید محمد حبیب اللهی افزود: ادارات آموزش و پرورش نوق، منوجان و ریگان نیز از نظر ارسال طرح در پایین ترین رتبه استان قرار دارند.
وی با بیان اینکه بیشترین طرح های ارائه شده با ارائه ۶۶ طرح در گروه علمی زبان و ادبیات فارسی هستند گفت: علوم زیستی و پزشکی با ۵۰ طرح و مکانیک با ۴۲ طرح در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false