×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

راه‌های روستایی کرمان در رتبه برتر کشور قرار گرفت

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان گفت: راهداری این استان به ‌عنوان منتخب بخش راه‌های روستایی در نخستین جشنواره معرفی پروژه‌های برتر حوزه راهداری و ساخت راه‌های فرعی و روستایی کشور حائز رتبه برتر شد.

به‌گزارش “راه آرمان” به نقل از ایرنا، احسان عراقی‌زاده شامگاه چهارشنبه در جمع رسانه‌ها افزود: نخستین جشنواره معرفی پروژه‌های برتر حوزه راهداری و ساخت راه‌های فرعی و روستایی با حضور مدیران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و تعدادی از اعضای کمیته‌های ارزیابی پروژه ها به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.

وی ادامه داد: راهداری استان کرمان در این جشنواره به عنوان منتخب بخش راه‌های روستایی مورد قدردانی قرار گرفت.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان با بیان اینکه پروژه محور چترود – سردر، مسیر آسفالتی به طول حدود ۱۰ کیلومتر و عمر ۳۵ سال از زمان ساخت است گفت: این محور دارای ترافیکی قابل ملاحظه ناشی از وجود منطقه گردشگری منطقه سردر، وجود معادن است که با توجه به نقش سرویس‌دهی راه به مناطق دامداری و کشاورزی و اقتصادی اطراف استان کرمان رتبه نخست کشور را کسب کرد.

وی تصریح کرد: علت اصلی کسب رتبه برتر این محور روستایی، نمونه موفق از نظر طراحی، اجرا و ساخت یک راه با عملکرد و سرویس دهی مناسب، با در نظر گرفتن هزینه‌های اندک مربوط به نگهداری آن در مدت ۳۵ سال اعلام شد.

عراقی‌زاده افزود: همچنین در پایان این آیین از مهدیه جعفری‌زاده نماینده اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان قدردانی شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false