×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

راه های ارتباطی به ۹۱ روستا مسدود است

به گزارش ” راه آرمان ” مجید سعیدی مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان در خصوص مسدود شدن راه های ارتباطی روستاهای استان کرمان در پی ریزش برف گفت: در حال حاضر راه ارتباطی ۲۷۲ روستا باز شده است اما متاسفانه راه ۹۱ روستا مسدود است.

مجید سعیدی  مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان در خصوص مسدود شدن راه های ارتباطی روستاهای استان کرمان در پی ریزش برف گفت: در حال حاضر راه ارتباطی ۲۷۲ روستا باز شده و متاسفانه راه ۹۱ روستا همچنان مسدود است.

وی ادامه داد: اکثر روستاهایی که هنوز موفق به باز شدن راه ارتباطی شان نشده ایم در مناطق کوهستانی و صعب العبور هستند و تا دیشب هنوز بارش در این مناطق وجود داشت.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان بیان داشت: برخی نقاط استان تا بیش از یک متر ارتفاع برف وجود داشته و عمدتا این روستاها به دور از راههای اصلی و فرعی هستند.

سعیدی توضیح داد: باید توجه داشت که راه ها ارتباطی به ترتیب اولویت از جمله راه اصلی، فرعی و سپس راه هایی که در آن روستاها جمعیت بیشتری وجود دارد باز می شوند.

وی با بیان این که به دلیل حجم سنگین برف فقط با بولدوزر می توانیم راه ها را باز کنیم، اظهار داشت: در برخی نقاط لودر و گریدر توان جمع آوری این حجم سنگین برف را ندارد از طرفی تعداد بولدوزرها محدود است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان افزود: بولدوزرها سه شبانه روز مدام در حال کار هستند ضمن این که برخی از این ماشین ها دچار خرابی شده اند و باید تعمیر شوند  اما مردم بدانند با حداکثر ظرفیت استان در حال کار هستیم.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false