فرمانده انتظامی شهرستان انار گفت : مها سامانه اطلاع رسانی و اعلام خطر آنلاین و هوشمندی است که۲۴ساعته هر نوع تهدید را در زمان حضور یا عدم حضور مالک به مرکز هشدار الکترونیک اعلام می کند.

به گزارش راه آرمان ؛ سرهنگ رضا خلیلی نژاد فرمانده انتظامی شهرستان انار بیان داشت: با تجهیز سامانه مها،در صورت بروز خطر در صنوف، زنگ هشدار این سیستم در مراکز پلیس به صدا درآمده و پلیس با توجه به نشانی اعلامی توسط شبکه خود را به محل موردنظر می رساند.


وی افزود : مها سامانه اطلاع رسانی و اعلام خطر آنلاین و هوشمندی است که۲۴ساعته هر نوع تهدید را در زمان حضور یا عدم حضور مالک به مرکز هشدار الکترونیک اعلام می کند.فرمانده انتظامی شهرستان انار تصریح کرد: سامانه به کمک حسگرهای حرکتی،لرزشی،هرنوع تهدید از جمله سرقت،زورگیری و غیره را به مرکز اعلام می کند که به سرعت به مالک و پلیس اطلاع رسانی می شود.


شهروندانی که تمایل به نصب سامانه مذکور را دارند می تواند تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخه۲۸خرداد به پلیس اطلاعات شهرستان مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه با شماره همراه ۰۹۱۴۰۶۴۹۶۸۵تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری