×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

رزمایش کمک مؤمنانه موفق ترین تجربه در روزهای کرونایی/ این رزمایش رضایتمندی مردم را نسبت به نظام افزایش داده است 

فرمانداران استان کرمان با بیان اینکه رزمایش کمک مؤمنانه موفق ترین تجریه در راستای مبارزه با کرونا بود، گفتند: این رزمایش رضایتمندی مردم و به ویژه اقشار آسیب پذیر را نسبت به نظام و مسئولان دو چندان کرد و امیدواریم این اقدامات به سمتی برود که شأن، منزلت و کرامت مردم حفظ شود.

 

 

 

به گزارش راه آرمان؛ مرحله دوم از فاز دوم رزمایش کمک های مؤمنانه همزمان با سراسر کشور در نقاط مختلف استان کرمان با همکاری نهادهای مختلف در حال برگزاری است. تنی چند از فرمانداران استان کرمان ضمن لبیک به بیانات رهبر فرزانه انقلاب در این زمینه بر حضور و همکاری دستگاه های مختلف تأکید کردند.

کمک های مؤمنانه رضایتمندی مردم را نسبت به نظام افزایش داده است

محمود قانعی فر در گفتگو با راه آرمان؛ با بیان اینکه در راستای هماهنگی رزمایش کمک مؤمنانه جلسات متعددی را برگزار کرده ایم، گفت: تمامی دستگاه های اجرایی و ناحیه مقاومت سپاه و بسیج شهرستان در این زمینه همکاری بسیار خوبی داشته اند.

فرماندار شهرستان رودبار جنوب با اشاره به اینکه در راستای رزمایش کمک مؤمنانه از ظرفیت بخش های خصوصی استفاده کردیم، عنوان کرد: فاز اول را گذراندیم و امیدواریم فاز دوم نیز به خوبی انجام شود.

وی با تأکید بر اینکه فقر و مشکلات اقتصادی دامن گیر جنوب استان کرمان است، عنوان کرد: رزمایش کمک مؤمنانه رضایتمندی مردم و به ویژه اقشار آسیب پذیر را نسبت به نظام و مسئولان دو چندان کرد و امیدواریم این اقدامات به سمتی برود که شأن، منزلت و کرامت مردم حفظ شود.

ایجاد فضای همدلی و همراهی در بین دستگاه های مختلف

امین باقری در گفتگو با راه آرمان؛ گفت: در فاز دوم کمک های مؤمنانه در سطح شهرستان ریگان ۴ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در بین خانواده های نیازمند و افراد آسیب دیده از کرونا توزیع شده و این کمک ها در سه مرحله تاکنون در شهرستان انجام شده است.

فرماندار شهرستان ریگان با بیان اینکه رزمایش کمک مؤمنانه تا بازگشایی مدارس و پایان ماه محرم ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: با توجه به بازگشایی مدارس، تعدادی از خانواده های نیازمند برای تأمین پوشاک، کیف، کفش، لوازم التحریر و .. با مشکل مواجه هستند؛ بنابراین در مرحله دیگر مقرر شده است که کمک مؤمنانه در این سطح انجام شود.

وی با اشاره به توزیع ماسک، فرش، اقلام بهداشتی و ضدعفونی در سطح شهرستان بیان کرد: با توجه به تأکید رهبر فرزانه انقلاب و حضور مردم خوشبختانه فضای خوبی برای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا ایجاد شده است و در شهرستان نیز قسمت های اجرایی، فرهنگی، مجموعه های دولتی، دفتر امام جمعه ناحیه مقاومت سپاه و بسیج و دیگر نهادهای شهرستان همکاری بسیار خوبی داشته اند.

رزمایش کمک مؤمنانه موفق ترین تجربه در روزهای کرونایی

علی نیک نفس در گفتگو با راه آرمان؛ ضمن عرض تسلیت ایام شهادت سیدالشهدا علیه السلام و یاران ایشان گفت: رزمایش کمک مؤمونانه با همت، همراهی و تعاون در شهرستان فاریاب و به ویژه با اقدامات امام جمعه، ناحیه مقاومت سپاه و بسیج، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بخشداران و دهیاران شهرستان در فاز اول و دوم در چندین مرحله انجام شد.

فرماندار شهرستان فاریاب با اشاره به شناسایی افراد نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در مراحل مختلف رزمایش ابراز کرد: ناحیه مقاومت سپاه و بسیج و دفتر امام جمعه شهرستان افراد نیازمند واقعی را شناسایی کردند و بر آن اساس توزیع بسیته های معیشتی انجام شد.

وی با بیان اینکه مؤمن باید از حال برادر مؤمن خود با خبر و در فکر رفع حوائج آنان باشد، تصریح کرد: رزمایش کمک مؤمنانه، این سنت حسنه به خوبی اجرا کرد و موجب ایجاد روحیه نشاط در بین مردم شهرستان شد.

نیک نفس اظهار کرد: رزمایش کمک مؤمنانه موفق ترین تجریه در راستای مبارزه با کرونا بود و با این رزمایش دغدغه نیازمندان واقعی رفع می شود که این کار رضایت خداوند را در پی خواهد داشت.

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false