×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

ساخت بیش از ۵ هزار واحد مسکونی ویژه فرهنگیان استان کرمان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان از آغاز عملیات ساخت بیش از پنج هزار واحد مسکونی ویژه فرهنگیان استان در سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش راه آرمان؛ سید قوام رضا میر حسینی در گردهمایی روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان ‌که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد خاطر نشان کرد: از تمامی ظرفیت ها به خصوص ظرفیت مسکن شهرسازی برای ساخت مسکن فرهنگیان استفاده می کنیم.
وی اظهار کرد: ساخت مسکن برای فرهنگیان فاقد مسکن راهبرد اصلی ما در آموزش و پرورش استان است.
میر حسینی با اشاره به انجام مقدمات ابتدایی ساخت مسکن فرهنگیان در شهر کرمان بیان کرد: بزودی کلنگ احداث مسکن فرهنگیان در شهرستان های کرمان و جیرفت به زمین خواهد خورد.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان بر پیگیری جدی ثبت سفارش کتب درسی دانش آموزان در سامانه تاکید کرد و گفت: سفارش کتب درسی به صورت گروهی توسط مدیران مدارس و انفرادی توسط اولیا انجام می شود.
میر حسینی تاکید کرد: تجاری سازی املاک آموزش و پرورش بر اساس قانون بودجه در راستای ایجاد درآمد پایدار یکی از مباحث مهم است.
وی بیان کرد: بر نگهداری و حفاظت از اموال آموزش و پرورش  و استفاده بهینه از تجهیزات و امکانات را نیز ضروری دانست.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان اظهار کرد:  تعامل، همدلی، شفاف سازی، تعهد و تخصص توامان را لازمه افزایش بهروری و کارآمدی در حوزه های مالی، اداری دانست.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false