×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

ساخت ۴ مدرسه در شرق استان با مشارکت بنیاد نیکوکاری حضرت سجاد(ع)

سید محمد واعظی نژاد گفت:  ۴ مدرسه ۶ کلاسه با مشارکت بنیاد نیکوکاری حضرت سجاد(ع) در راستای اجرای طرح آجر به آجر در شرق استان کرمان ساخته می شود.

به گزارش راه آرمان،سید محمد واعظی نژاد مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان صبح امروز با نماینده بنیاد خیریه نیکوکاری حضرت سجاد(ع) تفاهم‌نامه ساخت ۴ مدرسه ۶ کلاسه را امضاء کرد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان در رابطه با این تفاهم نامه گفت: بنیاد خیریه نیکوکاری حضرت سجاد امور عام المنفعه زیادی از جمله بحث درمان و بهداشت را انجام می دهد که با ترویج بحث خیر مدرسه سازی از طریق طرح آجر به آجر این بنیاد در ادامه امور عام المنفعه خود به دنبال ساخت ۴ مدرسه ۶ کلاسه در مناطق محروم شرق استان کرمان است.

واعظی نژاد با اشاره به اینکه این مدارس در شهرستان های بم، نرماشیر، فهرج و ریگان ساخته می شود، تصریح کرد: ساخت این مدارس در کنار مدارس خیری و دولتی در حال ساخت کمک شایانی به جبران کمبود فضاهای آموزشی استاندارد و ایمن می کند.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان امضاء این تفاهمنامه را در راستای تحقق اهداف نهادینه سازی فرهنگ خیر مدرسه سازی و مشارکت نهادهای دولتی و غیردولتی در امر مقدس مدرسه سازی طرح آجر به آجر عنوان کرد و توضیح داد: تا کنون بخش خصوصی به کمک اتاق بازرگانی و موسسه خیریه مهر گیتی ۱۲۰ مدرسه با ۷۲۰ کلاس درس را در استان کرمان خواهند ساخت و این بنیاد خیریه نیز کار ساخت ۴ مدرسه بر عهده گرفته است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان بیان کرد: این مدارس با ۶ کلاس درس و ۴۹۷ متر مربع زیر بنای آموزشی که هر مدرسه با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال در ۴ شهرستان شرقی استان کرمان ساخته خواهد شد.

انتهای پیام/

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false