×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سالانه ۱۰ میلیون مترمربع کاشی در مجموعه  فخار رفسنجان تولید می شود/ صادرات بیش از ۴۰ درصد از محصولات به خارج از کشور

سید رضا حسینی نژاد مدیر عامل گروه تولیدی کاشی فخار گفت: گروه تولیدی فخار سالانه بیش از ۱۰ میلیون متر مربع انواع کاشی، سرامیک پرسلانی و قطعات دکوری و تزئینی تولید می کند؛ این مجموعه به مدت پنج سال متوالی بعنوان صادر کننده نمونه استانی معرفی شد که بیش از ۴۰ درصد از محصولات خود را صادر می نماید.

به گزارش ” راه آرمان ” سید رضا حسینی نژاد مدیر عامل گروه تولیدی کاشی فخار رفسنجان در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: گروه تولیدی فخار سالانه بیش از ۱۰ میلیون متر مربع انواع کاشی، سرامیک پرسلانی و قطعات دکوری و تزئینی از کوچکترین سایز ۱۰ در ۲۰ سانتیمتر تا بزرگترین سایز ۱۲۰ در ۶۰ سانتیمتر، تولید دارد.

وی افزود: این مجموعه به عنوان یکی از بهترین تولید کننده های کاشی دیوار در سایزهای ۴۰ در ۱۲۰، ۱۰ در ۲۰ و ۱۵ در ۱۵ سانتیمتر در ایران است.

حسینی نژاد خاطر نشان کرد: شرکت رنگ و لعاب لوتوس، یکی دیگر از زیر مجموعه های گروه تولیدی فخار است که در زمینه تولید انواع لعاب و فریت است و لعاب برخی از شرکتهای مطرح کشور از جمله کاشی سینا، کاشی الوند، کاشی پارس و … را تامین می کند.

وی تصریح کرد: کارخانه کاشی فخار رفسنجان به مدت پنج سال متوالی بعنوان صادر کننده نمونه استانی معرفی شد که بیش از ۴۰ درصد از محصولات خود را صادر می نماید.

مدیرعامل گروه کاشی فخار رفسنجان گفت: مجموع کارخانجات این گروه به عنوان کارآفرینان برتر استانی که بیش از ۸۰۰ نفر نیروی انسانی را مشغول به کار نموده است، مطرح است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false