امید سلاجقه رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در گفتگو با “راه آرمان” در واکنش به خبر منتشر شده مبنی بر اجرای سند ۲۰۳۰ در قالب کارگاه مربیان ضمن خدمت در برخی از شهرستانهای استان گفت:اجرای سند ۲۰۳۰ هیچ جایگاهی در آموزش وپرورش ندارد و محور اقدامات، برنامه ها و سیاست های آموزش وپرورش، سند تحول بنیادین است.


وی افزود: کارگاه مذکور نیز در راستای دانش افزایی همکاران فرهنگی و آشنایی بیشتر این عزیزان با آسیب های اجتماعی، به خصوص آسیب‌های نوظهور برگزار شده است و سند۲۰۳۰ هیچ موضوعیتی در این جلسه نداشته است.

سلاجقه تشریح کرد: مدرس دوره در پایان به برخی از سوالات همکاران در حوزه آسیب ها اجتماعی پاسخ داده اند که ظاهرا باعث سو تفاهم و براداشت اشتباه یکی از مخاطبان سایت آرمان کرمان -که از قضا جزو مدعوین این جلسه بوده اند،-از این پرسش وپاسخ ها ،اجرای سند ۲۰۳۰ در آموزش وپرورش سیرجان بوده است! در حالی که این سند هیچ موضوعیتی ندارد و منسوخ شده است.رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان خاطرنشان کرد: حتی در زمینه استفاده از موسیقی در دوره پیش دبستانی هم مدرس این دوره بر استفاده از موسیقی بومی، محلی و فولکلور تاکید و توصیه کرده اند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری