×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سه شنبه های تکریم با تجلیل از خانواده شهید محسن شریفی برگزار شد

مجید خوبی زاده گفت: سه شنبه های تکریم با حضور کاروان حامل خشت گنبد مطهر امام حسین (ع) و پرچم های حرمین شریف امام حسین (ع) و حضرت اباالفضل العباس (ع) در منزل شهید محسن شریفی از شهدای شاخص شهرستان جیرفت برگزار شد.

مجید خوبی زاده در گفت و گو با راه آرمان؛ گفت: به لطف خداوند سه شنبه های تکریم این هفته با حضور کاروان حامل خشت گنبد مطهر امام حسین علیه السلام و پرچم های حرمین شریف امام حسین علیه السلام و حضرت اباالفضل العباس علیه السلام ویژه تر از هفته های گذشته برگزار شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان افزود: با حضور این کاروان در منزل پدر شهید محسن شریفی از شهدای شاخص شهرستان جیرفت، از خانواده معظم این شهید تجلیل شد.

وی ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده معظم شهید شریفی اظهار کرد: ایثار و فداکاری‌های شهید شریفی در راه دفاع از میهن و اسلام موجب عزت، افتخار و سربلندی ایران اسلامی است.

خوبی زاده ابراز کرد: حفظ ارزش های دین اسلام و دفاع از انقلاب اسلامی از بارزترین آرمان های شهدا در هشت سال دفاع مقدس بود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان تاکید کرد: شهدا طلایه داران و پرچمداران راستین عرصه‌های عشق و معرفت هستند و طرح ملی سه شنبه های تکریم زمینه تجدید میثاق با آرمان های بلند آنها را فراهم کرده است.

وی تاکید کرد: به برکت خون پاک شهدا، انقلاب اسلامی ایران با وجود کلیه توطئه‌ها و دشمنی‌ها تا به امروز پا بر جا است و همچنان به مسیر خود ادامه می دهد.

خوبی زاده در پایان خاطر نشان کرد:  امروز نیز توفیقی نصیب شد تا به بهانه سه شنبه های تکریم با خانواده معظم شهید شریفی دیدار و از آنها تجلیل کنیم.

انتهای پیام /محمدی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false