اکبر سنگی گفت: نکته اصلی این است که چرا یک نیروی انقلابی که پایه، اساس و ستون های این کشور است تروریست خطاب می کنند؟ و سوال من از این «اوباش آمریکایی» این است که حضور آنان در کشورهای منطقه چه توجیه دارد و آنان چه کاره هستند که در این کشورها  حضور پیدا می کنند؟

اکبر سنگی بازیگر سینما و تلویزیون کشور در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به اقدام خصمانه مقامات آمریکایی در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه تروریستی گفت: مقام معظم رهبری، برخی از مسئولین و ملت ایران آگاهی بسیار دارند که نیت پلید آمریکایی ها چه می باشد.

وی با بیان اینکه از زمان انقلاب و از سال ۱۳۵۷ با این موجود شیطانی درگیر هستیم، ابراز کرد: این مسائل هیچ کدام شعار نیستند و حقیقت قلبی من است که آمریکا هر بار به یک شکل سعی دارد که مردم، سیستم و اعتقادات ما را از مسیر اصلی منحرف کند و در این راستا از طریق تحریم، مشکل کردن زندگی مردم و …  این اقدام را انجام می دهد.

این بازیگر سینما و تلویزیون کشور عنوان کرد: نکته اصلی این است که چرا یک نیروی انقلابی که پایه، اساس و ستون های این کشور است تروریست خطاب می کنند؟ و سوال من از این «اوباش آمریکایی» این است که حضور آنان در کشورهای منطقه چه توجیه دارد و آنان چه کاره هستند که در این کشورها  حضور پیدا می کنند و از سوی دیگر ما را تروریست خطاب می کنند؟

سنگی ادامه داد: اگر کار ما تروریستی است و به لحاظ اعتقادی کمک به برادران مسلمانمان اقدام ترروریستی است؛ چگونه شما که هیچ مشترکاتی با کشورهای عربی و کشورهایی که این همه در آنجا ظلم می کنید ندارید؛ چگونه شما حافظ منافع انسانی و حقوق بشر هستید؟

وی بیان کرد: شما که از صد سال گذشته وضعیتتان در جهان مشخص است و شما گردن کلفت محله هستید؛ اما بالاخره یکی است که ما می گوییم یدالله فوق ایدیهم و دست خدا بالاترین دست هاست.

این بازیگر سینما و تلویزیون کشور تأکید کرد: در همه گروه هایی که عضو هستم مطالبی می خوانم که همه مردم بسیار علاقمند هستند که لباس سپاهی بر تن کنند و برخی دیگر دلشان می خواهد که عضو افتخاری سپاه شوند و در جمع همکاران خودم هم این گفتگوها را می شنوم.

سنگی در پایان خاطر نشان کرد: آرزو می کنم که بچه های صدیق، مومن و متعهد سپاه به این انقلاب، امام راحل و مقام معظم رهبری همیشه سلامت باشند.

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری