شیخی تأکید کرد:سیف و نهاوندیان تفکر اقتصاد سرمایه داری دارند؛اینان مدیون تمام مردم کشور هستند؛چرا که هم اکنون قدرت خرید مردم با افت مواجه شده است.

 

 

 

 

عبدالمجید شیخی کارشناس مسائل اقتصادی در گفتگو با راه آرمان ؛ با اشاره به سخنان اخیر سیف در خصوص افزایش نرخ ارز توسط نهاوندیان گفت: انجام این کار منجر به شوک به بازار شد و این کار چه از جانب رئیس بانک مرکزی سیف و چه از جانب معاون اقتصادی ریاست جمهوری باشد؛ همه در این جرم شریک هستند.

 

 

وی با بیان اینکه این افراد تفکر اقتصاد سرمایه داری دارند، عنوان کرد: اینان مدیون تمام مردم کشور هستند؛چرا که هم اکنون قدرت خرید مردم با افت مواجه شده است.

 

 

این کارشناس مسائل اقتصادی ادامه داد: عملا در بازار به کالاهای مورد نیاز و نیمه ضروری مردم پنجاه درصد اضافه شده است و با اقدامات اخیر این افراد عملا تخلیه جیب مستضعفین به کام پنج درصد جمعیت مرفه شده است.

 

 

شیخی با اشاره به مطلب فوق افزود: جمعیت مرفه ای که صاحبان پول های سرگردان هستند؛ در این شرایط به دنیال خرید سکه، ارز، خودرو و احتکار بسیاری از کالاها و اقلام می باشند؛ که هم اکنون این اقدامات را به عنوان جرم تلقی کرده اند در حالی که این اقدام نوشدارو بعد از مرگ سهراب است.

 

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: تمامی این افراد محاکمه شوند تا با قدرت خرید مردم بازی نکند؛ سیف، نهاوندیان و یا فرد دیگر فرقی نمی کند؛ کاخ نشینان و مرفهین بی درد همه از یک طیف هستند.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری