×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

شناسایی بیش از ۲ هزار بیمار کرونایی و درمان ۹۲ درصدی آنان

محمد اشرافی گفت: بیمارستان پیامبر اعظم  نیز از ابتدای اسفند ماه سال ۹۸ تا کنون قریب به ۲۵۰۰ بیمار قطعا مثبت بستری و مورد درمان قرار داده اشت که ۹۲ درصد آنها شفا یافته و ترخیص شده‌اند.


به گزارش راه آرمان؛ محمد اشرافی رئیس بیمارستان پیامبر اعظم کرمان در آئین تجلیل خادمیاران رضوی از مدافعین سلامت و کادر درمان  بیمارستان پیامبر اعظم (ص) گفت:  تقریبا از ۷ ماهه گذشته تا کنون که ویروس کرونا در جهان شیوع پیدا کرد، بیمارستان پیامبر اعظم نیز از ابتدای اسفند ماه سال ۹۸ تا کنون قریب به ۲۵۰۰ بیمار قطعا مثبت بستری و مورد درمان قرار داده که ۹۲ درصد آنها شفا یافته و ترخیص شده‌اند.

وی با اشاره به تعداد کادر درمان این بیمارستان پیامبر اعظم عنوان کرد: در این بیمارستان ۱۳۵ پزشک و هزار کادر درمان در حال خدمت‌رسانی به مردم  و بیماران کرونایی هستند.

رییس بیمارستان پیامبر اعظم  در خصوص واکنش دیگر بیمارستان‌ها در برخورد با بیماران کرونایی اظهار کرد: برحی از واحد های درمانی برای ورود این بیماران حط کشی کرده و بیماران ناقل کویید ۱۹ را نمی‌پذیرفتند اما این بیمارستان بر خود واجب دانست که در این زمنیه خالصانه ورود کند؛ لذا با همه وجود به مردم حدمت رسانی شد و کادر درمان ما با تمام وجود به این ماموریت حود عمل کردند.

وی با اشاره به اینکه بحش‌هایی از این بیمارستان به بیماران اختصاص داده شده است و دچار کاهش عملکرد در خدمت رسانی شده‌ایم، خاطر نشان کرد: اتاق عمل‌های ما همه در اختیار بیماران کرونایی قرار گرفته است که نیازمند جراحی هستند لذا نمی‌توانیم به طور کامل خدمات لازم را به دیگر مردم  ارائه کنیم که البته متضرر هم شده‌ایم اما امیدواریم هر چه زودتر با فروکش کردن این ویروس دوباره همه چیز به روال قبل برگردد.

اشرافی از حضور خادمیاران رضوی در سه مقطع لیالی قدر، تاسوعا و عاشورا و در آغاز هفته دفاع مقدس تشکر کرد و گفت: حضور خدام که با نوای امام رئوف پا به بیمارستان گذاشته و باعث دلگرمی کادر درمان و ایجاد روحیه امید در بیماران شده، حرکتی قابل ستایش است؛ لذا امیدواریم هرچه سریعتر این بیماری از جهان ریشه کن شود.

انتهای پیام/طهماسبی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false