×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

شهرستان بردسیر رتبه اول اشتغال زایی در استان کرمان/ایجاد شغل برای ۲ هزار نفر طی ۴ سال گذشته

مجید نجف پور گفت: شهرستان بردسیر از رتبه ۷ اشتغال استان در سال ۹۵  به رتبه اول در سال ۹۸ رسید که این مهم در نیمه اول سال ۹۹ نیز ادامه دارد.

مجید نجف پور فرماندار بردسیر در گفتگو با خبرنگار  راه آرمان، بیان کرد: شهرستان بردسیر در بحث ایجاد اشتغال و تحقق برنامه جامع اشتغال که از طریق وزارت کار و رفاه تامین اجتماعی سالانه تعیین می شود موفقیت های زیادی داشته است.

وی افزود: در سال ۹۵ رتبه ۷ استان را کسب کردیم که بعد از آن با پیگیری جدی در زمینه رویکرد اشتغال در بخش های صنعت، خدمات، گردشگری و صنایع تبدیلی کشاورزی، همچنین بحث بوم گردی ها، بانکداری اجتماعی و کانون های اجتماعی یک برنامه جامعی را با کمک دستگاه های اجرایی شروع کردیم که در سال ۹۶ به رتبه سوم استان رسیدیم.

فرماندار بردسیر گفت: شهرستان در سال ۹۸ رتبه اول اشتغال استان را به دست آورد و امسال نیز همچنان رتبه ی اشتغال استان در اختیار بردسیر است.

نجف پور تصریح کرد: در برنامه جامع اشتغال سال ۹۹ آنچه برای ما تعیین شده جمعا ۹۴۰ شغل است که تا ۳۱ شهریور ۷۷۷ شغل را موفق شدیم در سامانه رصد ثبت  و با سامانه تامین اجتماعی راستی آزمایی کنیم که علاوه بر بیمه به شغل پایدار تبدیل شده است.

وی ادامه داد: در مجموع در بحث اشتغال در ۴ سال گذشته ۲ هزار نفر در بخش های صنعت و مابقی در بخش های گردشگری، صنایع تبدیلی کشاورزی، مشاغل خانگی و خدمات مشغول به کار شده اند.

فرماندار بردسیر در پایان تاکید کرد: این موفقیت مرهون همکاری همه دستگاه های اجرایی در اعطاء مجوزات و رفع موانع تولید، همچنین همکاری بانکها و معین اقتصادی در جذب اعتبارات اشتغالزایی و همکاری شرکت گل گهر و بانک رسالت در بخش مشاغل خانگی است که از همکاری همه مجموعه ها کمال تقدیر و تشکر را دارم.

 

انتهای پیام/ب

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false