×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

صادرات بیش از ۴۷۰ میلیون دلار از استان کرمان در سال گذشته

مدیر کل اداره گمرکات استان کرمان گفت : جمع کل صادرات در سال گذشته ۳۱۷ هزار و ۲۶۸ تن به ارزش ۴۷۸ میلیون و ۹۲۲ هزار و ۱۸۳ دلار بوده است.

محمدرضا قادر در گفتگو با راه آرمان؛ در خصوص عملکرد اداره گمرکات استان کرمان در سال گذشته گفت: میزان صادرات از محل استان به میزان ۳۱۷ هزار و ۲۶۷ تن و به ارزش ۴۷۸ میلیون و ۹۹۲ هزار و ۱۸۳ دلار و میزان واردات به استان در سال ۹۷ به استان ۲۸۹ هزار و ۶۹۵ تن به ارزش ۱ میلیارد و ۴۳۷ میلیون و ۹ هزار و ۸۳۲ دلار بوده است.

وی با اشاره به اینکه بیشترین میزان صادرات از محل گمرکات رفسنجان به وزن ۱۳۸ هزار و هشتاد تن و ارزش ۱۹۵ میلیون و ۲۸۶ هزار و ۳۶۱ دلار بوده است، عنوان کرد: کمرگ شهرستان بم بیشترین میزان واردات را در سال گذشته با وزن ۲۶۱ هزار و ۵۱۸ تن به ارزش ۱ میلیارد و ۱۴۰ میلیون و ۴۴۲ هزار و ۳۲۲ دلار به خود اختصاص داده است.

مدیر کل اداره گمرکات استان کرمان با بیان اینکه ۸۰ قلم جنس از مبادی محل گمرکات استان کرمان برای صادرات ارسال می شود، ابراز کرد:  جمع کل صادرات در سال گذشته ۳۱۷ هزار و ۲۶۸ تن به ارزش ۴۷۸ میلیون و ۹۲۲ هزار و ۱۸۳ دلار بوده است.

قادر ادامه داد: بیشترین حجم ارسالی از استان مربوط به سیمان  به وزن ۱۲۸ هزار و ۷۰۷ تن بوده است و همچنین پسته و مغز پسته با ارزش ۳۴۹ میلیون و ۲۹۶ هزار و ۹۰۹ دلار  بین بقیهاقلام دارای ارزش دلاری بالا بوده است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه تعداد اقلام وارداتی در سال گذشته ۱۷ عدد بوده است، اظهار کرد: وزن اقلام وارد شده ۲۸۹ هزار و ۶۹۶ تن و به ارزش ۱ میلیارد و ۴۳۷ میلیون و نه هزار و ۸۳۲ دلار بوده است.

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false