معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان گفت: با توجه به توافق صورت گرفته در کمیسیون انرژی و نظر استاندار در سال ۹۹ باید این پروژه گازرسانی به اتمام برسد.

به گزارش راه آرمان؛ سید مصطفی آیت‌اللهی موسوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان در نشست با مدیرعامل شرکت گاز استان، فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر جیرفت، درباره روند گازرسانی به شهر جیرفت با تاکید بر فوریت گازرسانی به واحدهای مسکونی شهر جیرفت با توجه اتصال این شهر به شبکه گاز شهری عنوان کرد: طبق توافقات و تعاملات قبلی قرار بود، هزینه مرمت و آسفالت حفاری از سوی شهرداری و شرکت گاز تامین شود و فرمانداری نیز اعتبار کمکی به شهرداری ببیند.

وی ادامه داد: براساس نظر شرکت گاز استان، چهار فاز گازرسانی در شهر جیرفت به نحوی اجرا می شود که با توجه به توافق صورت گرفته در کمیسیون انرژی و نظر استاندار در سال ۹۹ به اتمام برسد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان با تاکید بر اینکه هیچ پروژه عمرانی نباید تعطیل شود، افزود: باید کلیه صورت وضعیت های ارسال شده از سوی شهرداری جیرفت که به صورت مطالبه در سیستم شرکت گاز وارد شده طی یک هفته پرداخت شود.

عطاپور فرماندار جیرفت نیز در این جلسه به وسعت کار گازرسانی شهر جیرفت اشاره کرد و گفت: قرار بود بخشی از هزینه مرمت و آسفالت بعد از گازرسانی از سوی فرمانداری کمک شود که از طریق کمیته برنامه ریزی شهرستان پیگیر مسئله خواهیم بود.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری