معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: طرح بسیج نوروزی و تشدید نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و مانور خودرو های نظارتی در سطح شهر رفسنجان آغاز شد.

 

به گزارش راه آرمان;  احمد جمالی زاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح تشدید و نظارت بر اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی از امروز ۲۰ اسفند ماه با انجام‌ مانوری در سطح شهر شروع شد و تا ۲۰ فروردین ماه ۹۸ ادامه دارد.
وی بیان کرد: این طرح باهمکاری دامپزشکی، نیرو انتظامی، صنعت، معدن و تجارت و نیز و محیط زیست انجام می شود و بازرسین به تعداد ۳۵ نفر در اکیپ های دونفری اماکن و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن و اقامتگاه های تفریحی را مورد بازرسی قرار می دهند.
وی با اشاره به اینکه این بازرسین در سه شیفت صبح، عصر و شب و از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب حضور دایمی دارند افزود: همچنین از ۸ شب هم تا ۸ صبح جوابگوی شکایات مردمی در این ایام هستیم و چنانچه مسافران و شهروندان در مورد بهداشت اماکن و یا مواد غذایی و مراکز تهیه و توزیع داشته باشند می توانند با سامانه ۱۹۰ تماس بگیرند تا در اولین فرصت رسیدگی شود.
وی شماره تلفن۰۳۴۳۴۲۵۳۰۲۵ را در مورد پاسخگوی به شکایت مردمی عنوان کرد و افزود: مآموران بهداشت در طول ساعات شبانه روز پاسخگوی شکایات مردمی هستند یا می توانند با مراجعه به معاونت بهداشتی از محل مورد نظر خود در صورت بروز تخلف شکایت کنند.
دکتر جمالی زاده تصریح کرد: بازرسی از این اماکن جزو وظایف ما است اما این یک ماه نظارت ها تشدید می شود تا مسافران داخلی و خارجی بدون دغدغه و با خشنودی به محل زندگی خود بازگردند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری