×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

طرح تشدیدکنترل و نظارت بر بازار اجرایی شود

محمدرضا سنجری گفت: به منظورجلوگیری از افزایش غیر متعارف کالاها و خدمات، طرح تشدیدکنترل و نظارت بر بازار نیز با همکاری فرمانداری ، اداره صمت و اتاق اصناف برنامه ریزی وهمزمان در نقاط مختلف شهرستان به اجرا درآید.

به گزارش راه آرمان، محمدرضا سنجری رئیس دادگستری شهرستان راور در خصوص طرح تشدیدکنترل و نظارت بر بازار  گفت: تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب وکار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان وکسب رضایت آنان انجام می گیرد.

سنجری تنظیم بازار را وظیفه ذاتی دستگاه اجرایی و اتحادیه های صنفی مرتبط اعلام کرد و ضمن اشاره به سوء استفاده برخی از صنوف از عدم بازرسی مستمر ، بیان کرد: افزایش قیمت در برخی از اجناس اعم از گوشت، مرغ و میوه در این شهرستان نسبت به شهرهای دیگر بسیار مشهود است که جا دارد کمیسیون نظارت در این زمینه تمهیدات لازم را صورت دهد.

رئیس دادگستری راور گفت: برخورد جدی با محتکران وگران فروشان در دستور کار بازرسان اصناف و تعزیرات قرار گیرد.
سنجری اظهار کرد: دستگاه قضایی در خصوص موارد تهدید علیه بهداشت عمومی چنانچه با موردی برخورد کند اقدام لازم را در این خصوص انجام خواهد داد.

وی عنوان کرد: دادگستری آمادگی خود برای همکاری با دستگاه اجرایی و اداره تعزیرات حکومتی را اعلام کرده و لازم است دستگاه های متولی در این خصوص به وظایف قانونی عمل کنند و چنانچه دستگاه ها بی تفاوت باشند و یا ترک فعل نمایند، مراتب تخلف آنان به مراجع ذی صلاح اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false