امام جمعه بخش جازموریان با بیان اینکه کلید رونق اقتصادی در تولید داخلی است،گفت: ظرفیت های داخلی ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است و نتیجه تقویت تولیدات داخلی، افزایش صادرات است.

 

 

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان؛به نقل از رودبار ما، توسعه تجارت خارجی و به ويژه صادرات از عوامل موثر در توسعه اقتصادی كشورها محسوب می گردد كه می تواند علاوه بر رشد اقتصادی، موجب افزايش توان رقابت پذيری كشورها در عرصه های بين المللی گردد.

 

 

از سال ۱۳۷۶ بيست و نهم مهر ماه با تصويب شورای فرهنگ عمومی كشور، به عنوان روز ملی صادرات تعيين گرديد تا بيانگر عزم و اراده ملی در مجموعه دولت و مردم برای توسعه صادرات غير نفتی و در نتيجه توسعه اقتصادی كشور باشد.

 

 

نتیجه تقویت تولیدات داخلی، افزایش صادرات است

 

 

حجت الاسلام والمسلمین حمید بامری امام جمعه بخش جازموریان با اشاره به روز ملی صادرات گفت: ظرفیت‌های بسیار خوبی برای صادرات و رفع بیکاری در جنوب کرمان وجود دارد ،مسوولان این فرصت را غنیمت شمارند.

 

 

وی ادامه داد: مساله اقتصاد اولویت کشور است، مسوولان زمینه ها را جهت استقلال ارامش و رفاه اشتغال مردم فراهم کنند.

 

 

امام جمعه بخش جازموریان با بیان اینکه کلید رونق اقتصادی در تولید داخلی است،افزود: ظرفیت های داخلی ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است و نتیجه تقویت تولید،‌ اشتغال و رفع بیکاری است و اگر مسئله بیکاری برطرف شود، بسیاری از معضلات فرهنگی و اجتماعی در جامعه حل خواهد شد و یکی از ثمرات تقویت تولیدات داخلی، افزایش صادرات است.

 

 

وی اظهار داشت: ظرفیت های صادراتی بسیاری برای عرضه انواع محصولات کشاورزی در شهرستان رودبارجنوب و بخش جازموریان وجود دارد اما متاسفانه ابزار و زمینه‌های آن مهیا نشده است.

 

 

 

انتهای پیام/۵۰۶۰

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری