×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

عدم خوش بینی به دشمن مهم‌ترین وجه بیانات رهبر انقلاب بود/ آمریکا به تولید ویروس کشنده کرونا متهم است

حجت الاسلام سید احمد خاتمی گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری در این ۴۰ دقیقه  فرمایشات مهمی بود و جای تحلیل زیادی دارد ولی مهم ترین محور را باید عدم خوش بینی به دشمن دانست چرا که آمریکا دشمن بوده، هست و خواهد ماند.

حجت الاسلام سید احمد خاتمی در گفت و گو با خبرنگار راه آرمان، در خصوص صحبت های نوروزی مقام معظم رهبری اظهار کرد: تمام فرمایشات مقام معظم رهبری در این ۴۰ دقیقه  فرمایشات مهمی بود و جای تحلیل زیادی دارد.

 

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری مهم ترین بخش سخنان مقام معظم رهبری را بحث اتهام آمریکا به گسترش ویروس کرونا عنوان کرد و گفت: این اتهام را متخصصان فن بیان کردند و شواهد آن را نیز در فرمایشات مقام معظم رهبری مشاهده کردیم.

 

حجت الاسلام خاتمی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری به این سخن آمریکا که اگر ایران بخواهد ما به او کمک می کنیم به خوبی پاسخ دادند که در مرحله اول خودتان گرفتارید و یک مثلی در این رابطه وجود دارد که کچل اگر بخواهد کسی را درمان کند اول خودش را درمان کند.

 

وی تاکید کرد: آمریکا خود متهم است و خودشان آن ویروس را تولید کرده و طبق گفته مقام معظم رهبری چه بسا می خواهند آزمایش این ویروس را در ایران انجام دهند و این مسئله گویای این مطلب است خوش بینی به دشمن را باید کنار گذاشت چرا که آمریکا دشمن بوده، هست و خواهد ماند و در این عرصه این محورها را باید تحلیل کرد.

 

مصاحبه وتنظیم: مهدی زاده

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false