×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

علی مطهری به عمل مجرمانه اش اعتراف کرد/ لزوم ورود دستگاه قضا و شورای عالی امنیت ملی

علی مطهری عضو لیست امید که پیش تر ادعای دروغ حکم ۶ ماه حبس برای سحر خدایاری را تکرار کرده بود، به اقدام مجرمانه خود اعتراف کرد.

به گزارش “راه آرمان” علی مطهری عضو لیست امید که پیش تر ادعای دروغ حکم ۶ ماه حبس برای سحر خدایاری را تکرار کرده و موجب گسترش التهاب در کشور شده بود در توییت جدید خود با اعتراف به اقدام مجرمانه اش نوشت: “در موضوع خانم سحر خدایاری می‌پذیریم که حکم دادگاه صادر نشده بوده، ولی این خبر قطعی است که در مراجعه سحر به دادگاه، شخص غیرمسئولی به او گفته به ۶ ماه حبس محکوم‌شده‌ای.اساساً چرا موضوعی به این کوچکی که با چند کلمه نصیحت قابل ختم بوده دادگاهی شده است. البته ما خودکشی را گناه بزرگی می‌دانیم”.

توییت جدید
 

نکته قابل تاسف این که این نماینده مجلس اعتراف کرده ادعای کذب ۶ ماه حبس توسط یک فرد غیر مسئول! مطرح شده است؛ اگرچه صحت همین ادعا نیز محل بررسی است اما اینکه آقای مطهری علیرغم اشاره به طرح این ادعا توسط یک فرد غیر مسئول که نامی هم از ان نمیبرد باز هم به حکم دروغ ۶ ماه حبس اشاره میکند محل سوال جدی است.

ورود شورای عالی امنیت ملی و دستگاه قضا به اظهارنظرهای افرادی چون علی مطهری، پروانه سلحشوری و اقدام سایت خبر آنلاین که باعث گسترده‌تر شدن موج التهاب در کشور شدند انتظار طبیعی و منطقی افکار عمومی است.

انتهای پیام/

  1. گدا

    با سلام – نویسنده می تواند بیان کند کدام افکار عمومی ؟ اگر افکار عمومی سمت سحر رفته پس چه چیز را مطالبه نمودند اگر نرفته چه کس مطالبه نموده. مدتهاست عده ای معلوم الحال خود را افکار عمومی اعلام میکنند . همنهایی که از با غرض مرض و حسد مطهری را مجرم می نمامند . نوسینده افکرا عمومی را مشخص کند کفایت امر نموده . اکاری که اتوبوسی منتقل می شود؟ لطف کنند افکار عمومی جهان را قانع کنند . در ثانی اگر شخصی به غلط وارد مجموعه ای شده فقط موضف هستند اورا به بیرون از محل هدایتش کنند یعنی تنها تا درب ورزشگاه ولا غیر . ضعف نیروهای امنیتی باعث شده یک به اصطلاح غیر وارد ورزشگاه شود . خوب گیرم که وارد شده است مگر مسلح بوده ؟ مگر قصد ترور داشته ؟ قصدش هان بوده که صدها هزار نفر دیگر نیز داشته اند . جرمی مرتکب نشده اشتابهی وارد شده تنها تنبیه اش اخراجش و هدایت فق تا درب خروج ورزشگاه . الباقی اضافاتی است که باعث این همه گرفتاری شده است . گاو هم اشتباهی وارد مجموعه ای شود سرش را نیم برند حبسش نیز نمیکنند تنها به بیرون مجموعه هدایتش میکنند .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false