×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

فضای انتخابات استان بسیار رقابتی بود/ داوطلبین منتخب؛ التزام به ولایت را مد نظر قرار دهند

حجت الاسلام و المسلمین علی توکلی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان کرمان در گفتگو با راه آرمان؛ با بیان اینکه فضای انتخاباتی استان کرمان بسیار شدید و رقابتی بود و در کمال آؤامش، سلامت و خوبی برگزار شد، گفت: از تمامی هم استانی های عزیز به خاطر حضورشان سپاسگزارم.

وی با اشاره به شرکت بیش از ۵۰ درصد واجدین شرایط در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: به داوطلبینی که با اکثریت آرا انتخاب شده اند تبریک می گویم و امیدوارم در دوره چهار سال آینده با توجه به سوگندی که در ابتدای فعالیتشان می خورند به تمام وظایف نمایندگی خود توجه داشته باشند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان کرمان با بیان اینکه امیدواریم آنان تمام هم و غمشان خدمت به مردم باشد، عنوان کرد: داوطلبین انتخاب شده از نفوذ، قدرت و اطلاعاتی که کسب می کنند در مسیر نادرست استفاده نکنند و به واقع در دفاع از محرومین تلاش داشته باشند و التزام به ولایت فقیه را مد نظر قرار دهند.

حجت الاسلام و المسلمین با تأکید بر اینکه کاندیدای انتخاب شده دشمن شناسی خود را تقویت کنند و در تصویب قوانین، مصالح ملی و کشور را مد نظر قرار دهند، اظهار کرد: اخلاق اقتضا می کند که داوطلبینی که موفق به کسب رأی نشده اند به کاندیدایی که رأی آورده اند تبریک بگویند و از هر گونه اختلاف و تنش خود داری کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: چنانچه داوطلبی به نحوه انتخابات و صندوق ها اعتراض دارد؛ می تواند از مجاری قانونی وارد شود و اعتراض خود را مطرح و مسر قانونی را طی کند؛ همچنین آنان از هوادران خود بخواهند که از هر گونه تنش در حوزه انتخابیه جدا خودداری کنند.

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false