×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

قدرت انقلاب

انقلاب اسلامی ایران آنقدر قدرت دارد که فتنه منافقین رابر ملا کند و این انقلاب فتنه های ۷۸، ۸۸ ،۹۶ و ۹۸راخنثی و بد خواهان نظام اسلامی را خوار و ذلیل در چشم مردم کرد.

 

 

 

به گزارش راه آرمان؛ این انقلاب آنقدر قدرت دارد که مادران منافقین رجوی و بنی صدر را به زباله دان تاریخ پرت، شریعتمداری با همه علم، یال وکوپال و شخصیت تصنعی اش را رسوا، قائم مقام رهبری(منتظری) را عزل و جنگ جهانی سوم علیه ایران را دفع کند.

انقلاب اسلامی ایران آنقدر قدرت دارد که فتنه منافقین رابر ملا کند و دودمانشان را چنان برهم چیند که آخرین عرض اندام در عملیات مرصاد جهنم آنان شد و مستاجران خرابه های شرق وغربشان کرد. این انقلاب فتنه های ۷۸، ۸۸ ،۹۶ و ۹۸راخنثی و بد خواهان نظام اسلامی را خوار و ذلیل در چشم مردم کرد.

انقلاب اسلامی ایران کف های روی آب انقلاب (جریان اصلاحات و سازندگی را کنار زد) و هوس بازان مذاکره با آمریکا را بی اعتبار و بی آبرو در بین مردم کرد.این انقلاب طبری ها را با تبر ابراهیم بت شکن خورد و رسوا کرده و برای این انقلاب معاونت، وزارت و ریاست در جهت استیفای حق مردم فرقی ندارد.

این انقلاب؛ آمریکا را با چالش جدی مواجهه کرده و نقش ابرقدرتی آمریکا در دنیا به ابر پوشالی کرده است و حیات آمریکا و بقای آن را تهدید کرده است. این انقلاب توانسته داعش را نابود، اروپا پدر خوانده آن را رسوا و هم پیمانان قسم خورده نابودکنندگان انقلاب را به مردم معرفی کند.

انقلاب اسلامی ایران ثابت کرد در نبرد با کفر، شرک و نفاق عزم می خواهد، سرباز جان فدایی انقلاب می خواهد حاج قاسم می خواهد تا با کمر همت کمر داعش را بشکند و ابر قدرتی آمریکا را به کتاب تاریخ جوک های آیندگان ثبت کند و خس خاشاک های شمر صفت را از سر راه انقلاب کنار بزند.

آری این انقلاب امام زمان دارد، ولایت فقیه دارد، جان برکف دارد. ای ناکثین و مارقین این نظام ، انقلاب لشکر حسین دارد که اجازه نمی دهد این انقلاب به دست نا اهلان و نا محرمان بیفتد.

نویسنده: م.سنجری

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false