نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس گفت: استفاده از نوشت افزارهای ایرانی يك بازار چند ميليونی داخلی را تضمين می کند که اگر تولید کنندگان و خانواده ها همت كنند و اقلام داخلی با کیفیت را تولید و مصرف نمايند مطمئنا اين گردش مالی باعث رونق توليدات داخلی و اشتغال می شود.

حسین امیری خامکانی نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس در گفتگو با خبرنگار راه آرمان در رابطه با تاثیر نوشت افزارهای ایرانی بر اقتصاد کشور اظهار داشت: مشكل امروز كشور اشتغال و بيكاری جوانانی است كه با نوشت افزارهاي وارداتی تحصيل کرده و فارغ التحصيل می شوند.

وی گفت: راه حل مشکل اشتغال جوانان در گرو توليد و فعاليت واحدهاي توليدی است و از سوی دیگر رونق توليد و اقتصاد در گرو گردش مالی و مصرف محصولات توليدی می باشد.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس خاطر نشان کرد: استفاده از نوشت افزارهای ایرانی يك بازار چند ميليونی داخلی را تضمين می کند که اگر تولید کنندگان و خانواده ها همت كنند و اقلام داخلی با کیفیت را تولید و مصرف نمايند مطمئنا اين گردش مالی باعث رونق توليدات داخلی و اشتغال می شود.

امیری خامکانی توضیح داد: مردم باید توجه داشته باشند که با استفاده از نوشت افزارهای ایرانی دیگر فرصت های شغلی جوانان کشورمان در اختيار خارجي ها قرار نمی گیرد.

وی با اشاره به وظیفه دولت و وزارتخانه ها در این خصوص افزود: هه مكلفند در راستاي استفاده حداكثري از توان داخلی از واردات اجناسی كه در داخل توليد می شوند جلوگيری نمايند.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس بیان کرد: باید یک اراده ملی پای کار بیاید تا با مصرف نوشت افزار تولید داخل هم رونق تولید تقویت شود و هم به دنبال آن اشتغال ایجاد و نیاز خروج ارز از کشور کم شود .

انتهای پیام/ش

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری