استاندار کرمان گفت: به‌ دلیل عقب‌ ماندگی‌ های استان، از مدیران درخواست داریم کار مضاعف انجام دهند بنابراین مدیران باید سرعت عمل‌ در کارها را افزایش داده و به تعهداتی که در جلسات داده می‌شود عمل کنند.

به گزارش راه آرمان: محمدجواد فدایی پیش از ظهر امروز در پنجمین شورای اداری استان کرمان ضمن گرامیداشت روز ‌آزادگان اظهار داشت: هفته آینده، آغاز هفته دولت و فرصتی برای آشناسایی با سبک و روش مدیریت شهدای این هفته است تا راه آن‌ها را ادامه دهیم.

وی تصریح کرد: هفته دولت فرصت مناسبی است تا مدیران گزارش اقدامات انجام شده در یک سال گذشته را به مردم ارائه دهند.

استاندار کرمان اولویت نخست استان را ایجاد اشتغال ذکر کرد و افزود: در سال گذشته ۴۱ هزار و ۷۰۰ فرصت شغلی در استان ایجاد شده است به‌ گونه‌ای که ۱۵۶ میلیارد تومان تسهیلات با نرخ ۴ درصد برای ایجاد اشتغال‌های خرد، خوداشتغالی و خانگی پرداخت شده است.

فدایی از کسب رتبه پنجم استان کرمان در فعال کردن و افزایش تولید در سطح کشور خبر داد و عنوان کرد: برای فعال کردن واحدهای نیمه فعال و تکمیل آن‌ها حدود ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات از محل تسهیلات اشتغال و ۹۶۱ میلیارد تومان تسهیلات از محل رونق تولید و منابع بانکی پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه ۹۷ میلیارد تومان از صندوق ملی برای طرح‌های کشاورزی پرداخت شده است گفت: استان کرمان ۵۶ درصد اعتبارات این بخش را جذب و رتبه نخست را کسب کرد.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۴ پروژه فاضلاب در استا‌ن در حال اجرا است گفت: اقدامات مدیران استان خوب است اما به‌ دلیل عقب‌ ماندگی‌ های استان، از مدیران درخواست داریم کار مضاعف انجام دهند.

فدایی تاکید کرد: مدیران باید سرعت عمل‌ در کارها را افزایش داده و به تعهداتی که در جلسات داده می‌شود عمل کنند.

وی در خاتمه بیان کرد: طرح تحقیقاتی بررسی چگونگی سیر رسیدگی به درخواست ارباب رجوع در ادارات دولتی به‌ زودی‌ آغاز می‌شود و در اجرای این طرح، تعدادی از ادارات به عنوان نمونه انتخاب شده و در نهایت نتایج مطالعات آنها تحلیل و ارائه می گردد.

انتهای پیام/ س

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری