×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

مأیوس کردن مردم توسط برخی جریانات داخلی آب به آسیاب دشمن ریختن است/ دستگاه قضا با سیاه نمایی آنان قاطعانه برخورد کند

حسن پور با تأکید بر اینکه اقدامات برخی از جریانات داخلی در زمینه یأس و نامیدی مردم آب به آسیاب دشمن ریختن است، گفت:از دستگاه قضا خواستاریم که در این شرایط با قاطعیت با تمام کسانی که در کشور سیاه نمایی می کنند برخورد کند.

شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با راه آرمان؛ با تأکید بر اینکه آمریکایی ها در اتاق شیشه ای نشسته اند و به همین دلیل رئیس جمهور این کشور فقط رجز خوانی می کند، گفت: در زمان جنگ تحمیلی آمریکایی با همه پشتیبانی که از صدام داشتند اما این رژیم بعثی جسارت رویارویی با ملت شریف ایران را نداشت.

وی با بیان اینکه امروز با توجه به یاوه گویی های دولت نابخرد آمریکا، وحدت و انسجام هماهنگی در کشور به وجود آمده است، ابراز کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی صبح امروز در راستای تحلیل مسائل منطقه جلسه ای را با حضور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی داشتند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران آمادگی بسیار خوبی برای هر گونه تهدیدات آمریکایی ها دارد.

حسن پور بیان کرد: آنچه که امروز به عنوان یک اصل باید در دستور کار  قرار گیرد این است که تمام افرادی که تربیون دراخیتار دارند و به نوعی با مردم در ارتباط هستند و به ویژه رسانه ها باید بدانند که دشمن به دنبال یأس و ناامیدی در بین مردم است؛ بنابراین وظیفه رسانه ها و همگان امید بخشی به مردم و همراهی و همکاری با مجموعه کل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اقداماتی که از سوی برخی از رسانه های و مجلات صورت می گیرد دقیقا در راستای همراهی و همکاری با دشمن است و امروز بیش از هر زمان دیگر باید حواسمان به مسائل پیرامونی داخل کشور بیشتر باشد.

این مقام مسئول حضور دو ناو آمریکا در خلیج فارس را رجز خوانی و مانور دولت آمریکا دانست و اظهار کرد: امیدواریم با توجه به اقداماتی که صورت گرفته و عقلانیتی که بر حاکمان و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وجود دارد تیر آخر دشمن هم به سنگ بخورد و به خودشان باز گردد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ایران کشوری تأثیر گذار و قدرتمند در منطقه است و کشورهای همسایه نیز این موضع را به خوبی متوجه شده اند، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره به دنبال صلح و ارتباط دائمی در منطقه است و هیچ گاه به دنیال جنگ نبوده و نخواهد بود.

وی اضافه کرد: امروز حقانیت جمهوری اسلام یایران به اثبات رسیده است و خوشبختانه خیلی از کشورها همچون روسیه و چین با آمریکا همراهی نخواهند کرد.

 حسن پور با تأکید بر اینکه اقدامات برخی از جریانات داخلی در زمینه یأس و نامیدی مردم آب به آسیاب دشمن ریختن است، عنوان کرد: از دستگاه قضا خواستاریم که در این شرایط با قاطعیت با تمام کسانی که در کشور سیاه نمایی می کنند برخورد کند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: اگر این جریانات راست می گویند که طرفدار  مردم هستند؛ راهکارهایی را در جهت حل مشکلات و به ویژه معیشت مردم ارائه دهند که این امر از ضروری ترین کارها است و فراموش نکنیم امام خمینی(ره) فرمودند ” حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران از اوجب واجبات است”.

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false