×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

مجلس یازدهم باید مجلسی در تراز گام دوم انقلاب باشد/ مسیر حرکت جامعه فاصله زیادی با بیانیه گام دوم دارد

حمیدرضا ترقی در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به گذشت یک سال از انتشار بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری گفت: مخاطب اصلی این بیانیه جوانان کشور هستند که باید خود را به منظور پذیرش مسئولیت های مهم اجرائی و برنامه ریزی در کشور آماده کنند.

وی ادامه داد: پس از انتشار بیانیه گام دوم انقلاب رهبر فرزانه انقلاب جوانان به سمت مطالبه گری حق خود رفتند و برای گرفتن مسئولیت های مختلف کشور خود را آماده کردند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ابراز کرد: چنانچه جوانان بخواهند به طور کامل اعتماد مردم را به منظور پذیرش مسئولیت ها به دست آوردند؛ لازمه اش این است که نسبت به استفاده از تجربه نسل قبل و کسانی که بار اصلی گام اول انقلاب را به دوش داشته اند، تلاش مضاعفی را انجام دهند.

ترقی با اشاره به مطلب فوق افزود: تا تجربیات تدوین و مورد استفاده جوانان قرار گیرد و آنان نیز اندوخته ای به منظور مدیریت مطلوب تر و بهتر در گام دوم انقلاب داشته باشند.

وی تأکید کرد: اولین مرحله از گام دوم انقلاب اسلامی، انتخاباتی است که پیش رو داریم و مجلس یازدهم شورای اسلامی نیز اولین مجلسی است که در گام دوم انقلاب شکل می گیرد تا بتواند راه را به منظور حرکت دولت در مسیر گام دوم انقلاب هموار و مساعد کند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: بنابراین مجلس یازدهم باید مجلسی در تراز گام دوم انقلاب باشد تا بتواند دولت آینده را نیز در تراز گام دوم انقلاب ایجاد کند و همچنین بتواند مسیر حرکت جامعه را که فاصله زیادی با گام دوم انقلاب دارد در این مسیر اصلاح کند تا در ریل به درستی قرار گیرد.

ترقی تصریح کرد: فلذا جوانان انقلابی، کارآمد و متدین باید خود وارد عرصه مسئولیت پذیری کنند تا با نشان دادن  توانمندی ها، استعدادها، نخبگی سیاسی و کارآمدی، اعتماد مردم را به سوی خود جلب کنند تا به مرور مسئولیت حفظ دستاورهای انقلاب و تداوم انقلاب در مسیر رسیدن به اهداف ها و آرمان ها به جوانان عزیز کشور سپرده شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: نسل قبلی که در گام اول انقلاب نقش ایفا کرده اند نیز این فرصت را پیدا کنند تا تجربیات و عبرت ها این دوره چهل ساله را تدوین کنند و به منظور بهره برداری در اختیار نسل جوان قرار دهند.

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false