×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

مددجویان سیرجانی خانه دار می شوند /خیران به ازای ساخت هر واحد ۱۰ میلیون تومان پرداخت می کنند /واگذاری رایگان زمین توسط بنیاد مسکن


نماینده مردم سیرجان و بردسیر گفت: با پیگیری های صورت گرفته مصوب شد که جهت ساخت مسکن برای ۵۵۰ نفر از مددجویان سیرجانی فاقد خانه در کمیته امداد، ۴۰ میلیون تومان توسط بنیاد مسکن، ۱۰ میلیون تومان به ازای هر واحد توسط خیران، ۳۰ میلیون تومان کمیته امداد هزینه شود و زمین هم به صورت رایگان اختصاص داده شود.

به گزارش” راه آرمان “ شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر با بختیاری رئیس کمیته امداد کشور و استاندار کرمان دیدار کرد .

وی در این دیدار با اشاره به این اینکه انتظار داریم تا پایان سال مددجوی فاقد مسکن نداشته باشیم، اظهار داشت: مشکل اصلی شهر سیرجان اجاره نشینی و پرداخت بهای گزاف برای افراد فاقد مسکن است از این رو برای رفع این مشکل پروژه ۲۰۰ واحدی مسکن مهر کلید خورده بود که متأسفانه پیمانکار کار را در نیمه رها کرده است، لذا تقاضا داریم وضعیت ساماندهی و کار بر روی این پروژه هرچه سریع تر آغاز شود.

حسن پور با اشاره به اینکه ۵۵۰ نفر اجاره نشین تحت پوشش کمیته امداد در سیرجان وجود دارد، تاکید کرد: درخواست ما این است که ۲۰۰ واحد مسکن در محدوده شهر توسط کمیته امداد و ۳۵۰ قطعه زمین توسط بنیاد مسکن در اختیارکمیته امداد قرار گیرد تا روند ساخت و ساز آغاز شود .

وی درادامه افزود:در جلساتی که با خیران در سیرجان گذاشتیم، مقرر شد تا خیران به ازای هر واحد ۱۰ میلیون تومان اختصاص بدهند تا شاهد تأمین مسکن این افراد باشیم.

حسن پوردر پایان خاطر نشان کرد: با پیگیری های صورت گرفته مصوب شد که جهت ساخت مسکن برای ۵۵۰ نفر از مددجویان سیرجانی فاقد خانه در کمیته امداد، ۴۰ میلیون تومان توسط بنیاد مسکن، ۱۰ میلیون تومان به ازای هر واحد توسط خیران، ۳۰ میلیون تومان کمیته امداد هزینه شود و زمین هم به صورت رایگان اختصاص داده شود.

انتهای پیام /

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false