امروز صبح مدرسه ۱۲ کلاسه زنده یاد استاد محسن بهدشتی شهرستان کوهبنان با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش راه آرمان؛ امروز صبح مدرسه ۱۲ کلاسه زنده یاد استاد محسن بهدشتی شهرستان کوهبنان با حضور معاون نظارت و اجرا و مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان و معاون پژوهش و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

محمد حسنی معاون نظارت و اجرا اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان در مراسم افتتاح این مدرسه گفت: این مدرسه توسط بنیاد یاوری بهدشت به نام زنده یاد استاد محسن بهدشتی ساخته شده و از پروژه های تمام خیری اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان می باشد.

معاون نظارت و اجرا نوسازی مدارس کرمان در ادامه افزود: این مدرسه در ۱۲ کلاس درس و با زیربنای آموزشی ۱۳۲۶ متر مربع در دوطبقه ساخته شده و اعتبار ساخت زیربنای آموزشی آن که خیر نیکوکار صد درصد متعهد شده، بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

حسنی اظهار داشت:بنیاد خیریه یاوری بهدشت، محوطه سازی ۴۰۰۰ متر مربعی این مدرسه که شامل زیرسازی و آسفالت می باشد را نیز عهده دار شده است.

وی خاطر نشان کرد: با ساخت این مدرسه ایمن و‌استاندارد شرایط تحصیل ۴۶۰ نفر دانش آموز کوهبنانی فراهم شده است.

در ادامه محمد رضا فرحبخش معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان در ادامه مراسم کمک خیرین را در حوزه مدرسه سازی بازوی کمکی نوسازی مدارس و آموزش و پرورش عنوان کرد و تصریح نمود: سال گذشته با اعتباری بالغ بر ۲۳۴ میلیارد ریال، ۲۶ هزار و ۲۱۳ مترمربع فضای آموزشی در استان کرمان با مشارکت خیرین مدرسه ساز ساخته شده که سهم قابل توجهی در رفع نیاز آموزشی استان داشته است.

معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان از اقدام خداپسندانه و انسان دوستانه بنیاد خیریه یاوری بهدشت قدردانی نمود و خاطر نشان ساخت: در سال ۹۸ تا کنون خیرین مدرسه‌ساز علاوه بر اهدای زمین و مشارکت در ساخت خوابگاه های دانش آموزی بخصوص در مناطق محروم ۱۷ پروژه مدرسه‌سازی را نیز با ۹۶ کلاس درس و زیربنای آموزشی ۱۶ و ۳۷۸ مترمربع متعهد شده اند، که این پروژه ها فعال هستند و به زودی تحویل آموزش و پرورش می شوند.

انتهای پیام/ش

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری