حمزه اظهار داشت:  تا وقتی نتوانیم حزب را در کشور نهادینه کنیم، سلیقه و رابطه تعیین کننده جایگاه خواهد بود و آقازاده ها و افرادی که با کسی ارتباطی دارند، برای قرارگرفتن در سمت ها در اولویت خواهند بود.

 

 

 

 

 

 

احمد حمزه در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان در خصوص انتصاب برخی افراد به صورت رابطه ای در بخش های مختلف مدیریتی کشور گفت: متاسفانه مدیریت در کشور ما بیشتر از آنکه ضابطه مند باشد، سلیقه ای و رابطه مند است و ارتباطات تعیین می کند چه کسی در چه جایگاهی قرار بگیرد.

 

نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان با بیان اینکه این روند به سادگی قابل اصلاح نیست، ابراز کرد: تا زمانی که نظام حزبی در کشور معنا و جایگاه واقعی خود را پیدا نکند و احزاب نتوانند نیرو تربیت نموده، ارتقا و در جایگاه مناسب قرار دهند، این سیستم وجود دارد و نمی توان کاری کرد.

 

حمزه خاطرنشان کرد: تا وقتی نتوانیم حزب را در کشور نهادینه کنیم، سلیقه و رابطه تعیین کننده جایگاه خواهد بود و آقازاده ها و افرادی که با کسی ارتباطی دارند، برای قرارگرفتن در سمت ها در اولویت خواهند بود؛ راه علاج این موضوع هم تشکیل احزاب قوی و قدرتمند و میدان دادن به احزاب برای انجام فعالیت های سیاسی است.

 

 

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری