عرب گفت:علاوه بر اینکه اکنون ترامپ وضعیت مناسبی نه در خاورمیانه و نه در داخل آمریکا دارد؛ لذا اکنون مذاکره با ایران به پاشنه آشیل ترامپ تبدیل شده است.

 

 

علیرضا عرب کارشناس مسائل خاورمیانه در گفتگو با راه آرمان ؛ با بیان اینکه رئیس جمهور آمریکا ترامپ به دو دلیل ملغی کردن توافق اوباما و توافقی مجدد با ایران و گرفتن امتیازات بیشتر از برجام خارج شد، گفت: ترامپ به دلیل اول رسیده است؛اما در آرزوی مذاکره با ایران به سر می برد.

وی تأکید کرد:قطعا ایران امتیاز بیشتری نخواهد داد و ترامپ هم این را فهمیده است؛ بنابراین اکنون صرفا به دنبال «مذاکره برای مذاکره» است تا موعد انتخابات مجدد ریاست جمهوری آمریکا تا رای دهندگان آمریکایی را به موفقیت خود مجاب کند.

عرب بیان کرد: علاوه بر اینکه اکنون ترامپ وضعیت مناسبی نه در خاورمیانه و نه در داخل آمریکا دارد؛ لذا اکنون مذاکره با ایران به پاشنه آشیل ترامپ تبدیل شده است.

این کارشناس مسائل خاورمیانه در پایان خاطر نشان کرد:حال ورود ایران به مذاکره مجدد وقتی قرار است حداقل مذاکره برای مذاکره ، یا حداکثر امتیازات بیشتری بدهد؛آیا منطقی است؟؛ لذا به نظر بنده، قاطعیت موضع ایران مبتنی بر چنین منطقی است.

انتهای پیام/م

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری