امام جمعه بافت گفت : امروز مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن فخرآفرینی کردند و در جشن ۴۰ سالگی انقلاب حضور به هم رساندند .

 

 

به گزارش راه آرمان؛حجت الاسلام و المسلمین مهدیزاده در مراسم راهپیمایی ۲۲بهمن در شهرستان بافت اظهار داشت : از حضور تک تک شما عزیزان تشکر می کنیم که با وجود هوای بارانی باز حضوری باشکوه در راهپیمایی۲۲ بهمن امسال  داشتند .
وی گفت : امروز مردم با حضور خود فخر آفرینی کردند و در جشن ۴۰سالگی انقلاب حضور به هم رساندند و این جشن برای شماست.
امام جمعه بافت خاطر نشان کرد : اگر بخواهیم انقلاب های گذشته و معاصر را ورق بزنیم می بینیم چهار نوع انقلاب وجود داشته است که برخی انقلاب ها شروع نشده پرونده آن ها بسته شد ودسته دوم انقلاب هایی که موفقیت داشتند ولی به استقرار نرسیدند و دسته سوم انقلاب های موفق بودند .

 

مهدیزاده با بیان این که انقلاب جمهوری اسلامی از دسته چهارم انقلاب هاست ؛ یادآور شد : دسته چهارم انقلاب های کامل هستند که دارای چهار مرحله پیروزی، استقرار ،استکمال و استمرار می باشند .

 

وی یکی از عومال موثر در جمهوری اسلامی را رهبری الهی دانست و افزود :  در زمان امام خمینی (ره)  چالش ها و بحران هایی داشتیم که با مدیریت حکیمانه و الهی امام از پرتگاه های عبور کردیم و اکنون هم با توجه به شرایط خاص کشور و با تدبیر و مدیریت معجزه آسای فرماندهی کل قوا توانستیم تمامی بحران های کشور و منطقه را پشت سر بگذاریم .

 

امام جمعه بافت ادامه داد : رکن دوم کمال انقلاب اسلامی مردم هستند و هر کجا مردم پا به رکاب رهبری دینی حرکت کردند حاکمیت الهی مستقر شد و مردم در چهل سال انقلاب به کوری چشم دشمنان و تفاله های غرب در داخل جشن انقلاب را با صلابت تمام و تکیه بر خداوند و ولایت فقیه گرفتند و این راه را ادامه خواهند داد .

 

مهدیزاده عنوان داشت : دستاوردهای انقلاب با دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی متفاوت است و یکی  از مهم ترین دستاوردهای انقلاب محصور شدن اسرائیل در قدرت مقاومت و انقلاب اسلامی است که طبق فرمایش مقام معظم رهبری ۲۵سال آینده را هرگز نخواهد دید .

 

وی تشریح کرد : دستاوردهای انقلاب اسلامی بس زیاد هستند که زمان برای گفتن همه آن ها نیست اما یکی از این دستاوردها قدرت دفاعی و  هسته ای ما است که توسط فرزندان سپاه به تولید انبوه رسیده است .

 

امام جمعه بافت گفت : اکنون وظیفه ماست که در تبعیت از ولایت فقیه  قدرت مقام معظم رهبری را بشناسیم و تابع ولایت و رهبری باشیم  و در انتخابات چهارگانه کشوری به وظایف خود طبق فرامین الهی شرکت کنیم تا انقلاب اسلامی آسیب نبیند .

 

مهدیزاده متذکر شد : اگر به فرامین الهی در شناخت نیروی کارآمد در انتخابات توجه نکنیم مقصر بی توجهی ها ما هستیم که در صورت عدم توجه ضربه خواهیم خورد و همچنین مسئولین کشور هم باید تابع و مطیع رهبری باشند زیرا این اصالت ماست .
وی با اشاره به این که امروز باید قدرت دیپلماسی ما همانند گذشته مطیع رهبری باشد ، گفت : اکنون برخی مسئولین به برکت خون شهداء به مقام معظم رهبری نامه می نویسند و باید خجالت بکشند که بعد از ۴۰سال نمی دانند از رهبری چه می خواهند و وی را در تنگنا قرار می دهند .

 

امام جمعه بافت اظهار داشت : مقام معظم رهبری بارها به دستگاه دیپلماسی و دولت گفتند که به آمریکا اعتماد نکنید ولی آن ها گوش نکردند ولی باید گفت آمریکا در ۴۰سال گذشته همواره ما را مورد حمله قرار می داده است و جزء براندازی کشورمان از ما چیزی نمی خواهد .

مهدیزاده  با بیان این که تصویب برجام ، fatf   و پالرمو برای ما هیچ نفعی ندارد ؛ افزود: این ملت به کسی اجازه  نمی دهد که با پیمودن مسیر باطل برجام مشکلات را به گردن رهبری بیندازند زیرا انقلاب اسلامی در قلب همه مردم ریشه کرده است و اینملت پای خود را بر روی هنجره تفاله های غرب خواهد گذاشت .

 

وی تصریح کرد : طبق فرمایش رهبری ملت با دولت در وحدت و انسجام همزبان هستند و باید دولت را به سرمایه های داخلی سوق دهیم و مسئولین نیز باید بدانند ملت با وجود مشکلات اقتصادی و گرانی باز برای دفاع از نظام حضور یافته اند پس باید تدبیر کنند .

 

امام جمعه بافت در پایان خاطر نشان کرد :مردم ما انتقادی به نظام و ولایت فقیه ندارند و تنها از وضعیت معیشتی خود ناراضی هستند و
تقاضای ما از ریئس جمهور این است که مسئولین بی کفایت را کنار بگذارد زیرا در این صورت از قهر ملت برخوردار خواهد شد.

 

انتهای پیام/ش

 

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری