×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

مسئول روابط عمومی شهرداری منطقه ۴: کوچه تیمسار محله سرآسیاب در اولویت لکه گیری است/ سازمان عمران باید پاسخگوی مردم مناطقی باشد که خودیاری پرداخت کرده اند

قلی زاده مسئول روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ شهر کرمان در خصوص مطالبه گری ساکنین این منطقه در شهر کرمان به خبرنگار ما پاسخ داد.

به گزارش راه آرمان؛ شهرک هشت بهشت، سرآسیاب و شهرک صنعتی از جمله منطقه ۴ شهر کرمان در ارتباط با سایت ما مطالباتی از شهردار منطقه چهار علی عسکری داشتند که پس از آن خبرنگار ما این مطالبه گری ها را پی گیری کرد، که در ادامه می خوانیم.

مطالبه یکی از ساکنین محله سرآسیاب

یکی از ساکنین محله فرآسیاب نوشته است:اینجا سرآسیاب فرسنگی کوچه مغفوری ۱۹ یا به اصلاح قدیمی های محله (کوچه تیمسار نام دارد)بعد از هر باران باید شاهد ابگرفتگی زیادی در سطح این کوچه هستیم؛ چون شیب بندی سایر کوچه ها به اینجا ختم می شود،مدت ها چاله های بزرگ آب سرتا سر کوچه رو می گیرد.

وی ادامه داد: بنده به نوبه ی خود بارها و بارها با شهرداری مرکزی و منطقه  ۴تماس گرفتم اما انگار نه انگار، حتی با حراست استانداری برای بی توجهی شهرداری تماس گرفتم اما متاسفانه کاری انجام نشد.

این ساکن محله سرآسیاب عنوان کرد: اگر به صوت های ضبط شده گوش کنند مطمئنا میتوانند گلایه ما رو بشنوند،این محله یکی از قدیمی ترین محله های سراسیاب می باشد،حتی در این کوچه مدرسه ای هست، که چند بار به خاطر جان بچه های مدرسه تماس گرفتیم اما فایده نداشته است، شاید اگر ما هم موقعیت زندگیمان بالا شهر بود رسیدگی بیشتری می شد.

مطالبه یکی از ساکنین شهرک صنعتی

مطالبه یکی از ساکنین شهرک صنعتی نوشته است: مشڪلی ڪه ما داریم در رابطه با آسفالت محله شهرڪ صنعتی بعد از دانشگاه باهنر هست.

وی ادامه داد:  در ابتدا ڪه در مهر ماه سال قبل به شهرداری مراجعه ڪردیم و از بحث بارش باران و سخت شدن رفت و آمد(جمع شدن اب در ڪوچه و خیابان ها حتی در منازل بعضی از همسایگان) در محله گلایه ڪردیم گفتند ڪه هر خانه باید خودیاری بدهد تا ما آسفالت ڪنیم و همسایگان هم با هر سختی و مشقتی (قرض و چڪ و…) ڪه بود هزینه رو پرداختند و همه فیش پرداختی داریم.

این ساکن شهرک صنعتی توضیح داد:اما با گذشت حدود ۸ ماه از پرداخت هزینه آسفالت به حساب شهرداری منطقه۴ میگذرد و شهرداری منطقه ۴، سه مرتبه به عمران شهرسازی نامه زدند ڪه برای آسفالت این محله اقدام ڪنند. اما دائما پاس میدهند و می گویندآسفالت نداریم و یا می گویند که میخواهیم به مناسبت ۲۲ بهمن راه آهن رو افتتاح ڪنیم و یابوستان بعد پل سیدی رو آسفالت ڪنیم.

مطالبه یکی از ساکنین شهرک هشت بهشت

یکی از ساکنین شهرک هشت بهشت نوشته است: شهرک هشت بهشت،انتهای شهرک کوچه ها وقت بارندگی خیلی نامناسب است و کامل آب میگیرد،لطف کنید منعکس کنید لااقل شن ریزی و کوبیده شوند….ازلحاظ آسفالت میدونیم سال و ماهها خبری نیست.

روابط عمومی شهردار منطقه ۴ پس از پیگیری  مطالبات ساکنین محله سرآسیاب، شهرک هشت بهشت و صنعتی و اطلاع آن به شهردار منطقه ۴ به سایت ما چنین پاسخ داد:پ

وی در خصوص کوچه تیمسار محله سرآسیاب گفت: این کوچه در اولویت لکه گیری قرار دارد.

روابط عمومی شهردار منطقه ۴ در خصوص مطالبه مردم شهرک صنعتی در خصوص آسفالت نشدن کوچه ها با وجود پرداخت خودیاری بیان کرد: بعد از پرداخت خودیاری نامه ها به سازمان عمران زده شده است از این رو این مطالبه باید از سازمان عمران پیگیری شود.

وی همچنین در خصوص آسفالت نشدن شهرک هشت بهشت گفت: زیر سازی این شهرک انجام شده اما به دلیل عدم پیگیری و پرداخت نکردن خودیاری کار انجام نشد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false