×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ فقط چهار روز است

سید محمد حبیب الهی گفت: زمان انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ از روز چهارشنبه ۲ مهرماه لغایت شنبه ۵ مهرماه است.


به گزارش راه آرمان؛ سید محمد حبیب الهی با بیان اینکه در صورت اتمام فرایند انتخاب رشته شماره رسید ۱۵رقمی توسط سیستم در اختیار کاربر قرار می گیرد، گفت: در صورتی که در زمان ثبت نام، اعلام علاقه مندی به رشته های با آزمون دانشگاه پیام نور و دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی صورت نگرفته است با پرداخت مبلغ  ۱۸۶۰۰۰ریال از طریق درگاه سازمان سنجش می توان نسبت به اعلام علاقه مندی به رشته های مذکور اقدام کرد.
وی خطاب به داوطلبان ادامه داد: در صورتی که در کارنامه مجاز به انتخاب رشته‌های دانشگاه های فرهنگیان و شهید رجایی شده اید، در این مرحله با پرداخت هزینه مربوط به علاقه مندی به رشته‌های این دانشگاه ها به مبلغ ۹۳۰۰۰ریال از طریق درگاه سازمان می توانید اعلام علاقه مندی خود را اعلام کنید.

حبیب اللهی گفت: سامانه انتخاب رشته مجازی از تاریخ ۲مهرماه از طریق درگاه سازمان سنجش قابل استفاده توسط متقاضیان مجاز به انتخاب رشته می باشد.
معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش استان کرمان تصریح کرد: متقاضیان علاقه مند به انتخاب رشته های تحصیلی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی (بجز متقاضیان چهار رشته پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) باید به درگاه دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی (www.azmoon.org) مراجعه نمایند. انتخاب رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی امسال در فرم انتخاب رشته سازمان سنجش باید وارد شود.
سید محمد حبیب الهی همچنین خاطرنشان کرد: در صورت انتخاب رشته دوره روزانه و قبولی در آن، تحت هیچ شرایطی حق شرکت در آزمون سراسری سال آینده برای انتخاب رشته های روزانه را نخواهید داشت.
وی تاکید کرد: متقاضیانی که در سهمیه ثبت نامی خود مغایرتی مشاهده می کنند لازم است تا تاریخ دوم مهرماه به ارگان های مربوطه مراجعه و نسبت به حل مساله سهمیه خود اقدام کنند.
حبیب الهی اظهار کرد: متقاضیان در صورت مشاهده مغایرت در سوابق تحصیلی خود لازم است تا تاریخ ۲مهرماه به آموزش و پرورش شهرستان یا منطقه محل تحصیل خود مراجعه کنند.

انتهای پیام/پ

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false