×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

موج همدلی کارگران برای جمع آوری کمک های مومنانه/ هدیه ۱۰ میلیارد ریالی گل گهر سیرجان به نیازمندان

محسن شفیعی گفت: گل گهر سیرجان با اهدا ۱۰ میلیارد ریال در اجرای این رزمایش سهیم شد، همه دست اندرکاران صنعت استان به ویژه کارگران دست به دست یک دیگر داده تا با کمک مومنانه خود گره از مشکلات نیازمندان بردارند.

محسن شفیعی مسئول بسیج کارگری استان کرمان در ارتباط با توزیع کمک های مومنانه در بین کارگران واحدهای تولیدی استان کرمان به خبرنگار راه آرمان گفت: در راستای تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر انجام رزمایش مواسات و کمک مومنانه، با همت و تلاش مدیرعاملان کارخانه ها، واحدهای تولیدی و بسیجیان عرصه کار و تولید بسته های کمک معیشتی تهیه شد.

وی افزود: این بسته ها در بین اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه به ویژه کارگران به ویژه آن دسته از کارگرانی که متاثر از شیوع کرونا آسیب جدی متحمل شدند، توزیع شد.

مسئول بسیج کارگری استان کرمان مطرح کرد: شرکت های گل گهر سیرجان، مس سرچشمه، مس شهید باهنر، شیر پگاه و فولاد زرند برای تهیه بسیته های کمک معیشتی همکاری بسیار خوبی با سازمان بسیج کارگری داشتند.

هدیه ۱۰ میلیارد ریالی گل گهر سیرجان به نیازمندان

شفیعی عنوان کرد: با همت و تلاش مدیرعامل شرکت مس شهید باهنر و کارگران این مجتمع کمک های مومنانه زیادی تهیه شد و ۸۰ درصد این کمک ها با استفاده از پرداخت کارگران از حقوق ماهانه خود صورت گرفت.

وی یادآور شد: البته ۲۰ درصد باقیمانده هزینه خرید این بسته ها توسط مدیر عامل شرکت مس شهید باهنر تامین شد و توانستیم  ۸۰۰ بسته کمک معیشتی به ارزش ۲۵۰ هزار تومان را تهیه و در بین نیازمندان توزیع کنیم.

مسئول بسیج کارگری استان کرمان بیان کرد: با همکاری شرکت مس سرچشمه حدود ۳هزار بسته کمک معیشتی به ارزش ۳۰۰ هزار تومان تهیه و در بین کارگران فصلی و کارگران آسیب دیده از شیوع کرونا منتشر شد.

شفیعی در پایان خاطرنشان کرد: گل گهر سیرجان با اهدا ۱۰ میلیارد ریال در اجرای این رزمایش سهیم شد، همه دست اندرکاران صنعت استان  به ویژه کارگران دست به دست یک دیگر داده تا با کمک مومنانه خود گره از مشکلات نیازمندان بردارند.

انتهای پیام/ س

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false