×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

نام هیچ شهیدی از کوچه های کوهبنان حذف نشده است/ از نقد منصفانه و شفاف استقبال می کنیم

شهردار کوهبنان گفت: نام گذاری کوچه ها در دستور کار شهرداری قرار گرفت در حالی که نام هیچ شهیدی از کوچه ها حذف نشده است چرا که ما هر چه داریم از شهداست

به گزارش “راه آرمان” یاسر محسنی شهردار کوهبنان در دیدار با نمازگراران مسجد سیدالشهدا این شهرستان گفت: تلاش ما بر این است تا امکانات و خدمات به صورت عادلانه در بین محلات شهرستان توزیع شود گرچه با محدودیت منابع مالی مواجه هستیم که این مسئله باعث شده است تا نقدها و مقایسه شهرداری کوهبنان با شهرستان های همجوار صورت پذیرد.


شهردار کوهبنان در ادامه ابراز داشت: تمام مسائل عمرانی پس از تائید اعضای شورای شهر عملیاتی می شود لذا هیچ کاری هرگز به صورت سلیقه ای انجام نمی شود البته رابطه صمیمی و تنگاتنگی بین شهردار و اعضای شورای شهر وجود دارد.


محسنی خاطر نشان کرد: ما به دنبال نقد منصفانه و شفاف هستیم چرا که مطالبه گری حق مردم است و شهرداری کوهبنان از سال ۴۲ فعالیت خود را شروع کرده و خدمات ارزنده ای طی سالیان گذشته انجام شده است.


وی یادآور شد: برای بازسازی پارک خواجه خضر برنامه هایی در دستور کار داریم جدول گذاری، روکش آسفالت خیابان برهان الدین، بلوار حضرت امام(ره)، شهدا، خیابان نهم دی، طالقانی غربی و… طی سالیان گذشته انجام شده است.


شهردار کوهبنان تصریح کرد: بهسازی و زیبا سازی پارک آرامگاه شهید محمد کوهبنانی به همت فرمانداری در دستور کار قرار گرفته و در زمان تعیین شده پیاده رو منتهی به این پارک موزائیک کاری خواهد شد.


محسنی مطرح کرد: ممکن است میوه فروشان سیار میوه را با قیمت پائین تر عرضه کنند چون آنان پول اجاره بها ، عوارض، مالیات و…را پرداخت نمی کنند لذا احداث بازارچه شهرداری در دستور کار قرار گرفت و انجام شد تا دوره گردان بتوانند محصولات خود را به صورت متمرکز ارائه دهند.

وی تاکید کرد: آسفالت و لکه گیری کوچه ها و معابر از خواسته های اصلی مردم کوهبنان است در حالی که در زمان صدور پروانه، هزینه آسفالت اخذ نمی شود لذا کوچه هایی که آسفالت ندارند یا آسفالت آنان مستهلک شده در صورت همکاری با شهرداری، آمادگی آسفالت کوچه ها را داریم.


شهردار کوهبنان افزود: ما حاضریم کوچه هایی که در زمان زلزله دچار مشکل شدند و یا تعریض گردیدند‌ را به صورت اقساطی آسفالت کنیم و انتقاد و‌مطالبه گری در فضای مجازی با هویت معلوم بسیار خوب است اما افراد محدودی با هویت نامعلوم درصدد تخریب هستند.


محسنی در پایان خاطر نشان کرد: نام گذاری کوچه ها در دستور کار شهرداری قرار گرفت در حالی که نام هیچ شهیدی از کوچه ها حذف نشده است چرا که ما هر چه داریم از شهداست لذا اولین اقدام ما بهسازی قبور مطهر شهدا و در ادامه بهسازی میدان شهدا ، احداث بوستان شهدای مدافع حرم بود .
نامجو‌کوهبنانی
انتهای پیام /

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false