×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

هدف از معامله قرن ایجاد اختلاف میان مسلمانان است/ تنها راه نجات ملت فلسطین مقاومت و مبارزه است

سخنرانان راهپیمایی روز قدس در استان کرمان ضمن اعلام انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار جهانی بیان داشتند: آمریکایی ها می خواهند معامله قرن را راه اندازی کنند و بین کشورهای اسلامی اختلاف بیاندازند.

به گزارش راه آرمان؛ راهپیمایی روز جهانی قدس در نقاط مختلف استان کرمان با حضور مردم روزه دار و ولایت مدار استان کرمان برگزار شد و سخنرانان در پایان راهپیمایی ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین بر موراد متعدد تأکید داشتند.

ریگان:تنها راه نجات ملت فلسطین مقاومت و مبارزه است/معامله قرن توطئه بزرگ برای نابود کردن ملت فلسطین

حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی امروز در جمع راهپیمایان قدس در شهرستان ریگان اظهار داشت:راهپیمایی با امنیت تیری بر قلب ظالمان عالم،اسرائیل و آمریکای جنایتکار است.

رئیس دادگاه انقلاب تهران بیان داشت:از زمانی که مقام معظم رهبری فرمودند که اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید ما اسرائیل را تمام شده می بینیم، اسرائیلی ها باید فکری بحال خودشان بکنند و یک جا و یک مکانی را برای خودشان فراهم کنند.

وی با بیان اینکه تنها راه نجات ملت فلسطین مقاومت و مبارزه است،تصریح کرد:در درون ملت فلسطین یک عده ای بودند که فریب نقشه های دشمن را خوردند و دشمن نقشه های متفاومتی را برای ملت فلسطین کشید.عده ای از مردم فلسطین میدانستند که مذاکره با اسرائیل و آمریکا آنها را در رفاه و آسایش قرار نخواهد داد اما یک عده ای فریب خوردند.

ایشان در ادامه خاطر نشان کرد:معامله قرن توطئه بزرگ برای نابود کردن ملت فلسطین است و آن روز هرگز رقم نخواهد خورد.نقشه دشمن این است که میخواهد مقاومت را بشکند و میخواهد نیز ایستادگی مردم را هم بشکند همان چیزی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند انجام می دهند.در درون نظام ما هم دشمن دنبال توطئه است.

حجت الاسلام غضنفر آبادی افزود:برخی افراد در کشور ما حضور دارند و از روی آگاهی و یا نا آگاهی میگویند سایه جنگ بر روی کشور ما هست و به خاطر بعضی مشکلات پای میز مذاکره میروند. آمریکایی ها و کشورهای غارتگر و سلطه گر و ظالم فقط و فقط دنبال این هستند تا مقاومت ما را درجمهوری اسلامی بشکنند.

وی ادامه داد:امروز ما هیچ راهی جزء مقاومت نداریم، هیچ راهی جزء اتکاء به نیروی داخلی خودمان نداریم و امروز ما مشکلات خودمان را باید در داخل کشور خودمان حل کنیم اگر کسی نگاهش به آمریکا باشد این نگاه مزدورانه است نگاهی است که فریب خورده است .نگاه هایی که بخواهد از سمت دشمن مشکلات ما را حل کند نگاه های خطرناکی است.

رئیس دادگاه انقلاب تهران عنوان داشت:آمریکا با تمام هیمنه اش  آمد به خلیج فارس به خیال کور و باطل خودش که مثلا بخواهد زهر چشمی بگیرد اما با سر افکندگی برگشت و رفت و امروز پیاپی اعلام می کنند و پیام میفرستند که شما به پای میز مذاکره بیایید.آنها در گل و باتلاقی فرو رفتند که اگر هوشیاری ما و مقاومت ما ادامه پیدا کند و اگر دشمن ما را نفریبد ما حتما و حتما آمریکا را شکست خواهیم داد.

ایشان در ادامه بیان کرد:بنا به فرمایش مقام معظم رهبری آمریکا رو به افول و چیزی از آمریکا باقی نمانده است.امروز مشکل جامعه ما فقط مشکل تحریم ها نیست تحریم ها شاید اثر داشته باشد اما مشکل جامعه ما مشکل مدیریت است، مشکل کشور ما فکر های پوسیده،روح های جن زده و جسم های خسته و قلب های زنگار زده و فاسدی است که بخواهند برای مملکت ما تصمیم بگیرند .امروز مشکلات کشور ما بخاطر برخی مسئولین بی خاصیت، بی انگیزه،ترسو ، تنبل ، بی تدبیر ، پر مدعا و دروغگوست.

وی عنوان کرد:ما از زمانی که رهبری فرمودند آمریکا رو به افول است این را باور داریم اما نمیدانیم چرا برخی مسئولین ما این را باور نمی کنند.

حجت الاسلام غضنفر آبادی تصریح داشت:این مشکلاتی که وجود دارد ما با تدبیر و برادری و اتحاد خودمان حتما پشت سر خواهیم گذاشت ما نگران جنگ با آمریکا نیستیم ما از جنگ با آمریکا واهمه ای نداریم چون ما مسلمانیم و عزت ، شجاعت و شرف داریم.ما وارثان کربلاییم.ما نگران برخی مسولین ترسو هستیم ما نگران برخی تصمیم هایی هستیم که نفوذی ها دارند اجرا میکنند.نگرانی ما نا امید کردن مردم توسط عده ای فریب خورده است، نگرانی ما ندیده گرفتن ظرفیت های درونی نظام است.نگرانی ما این است که ما به خود اتکایی توجه نکنیم.نگرانی ما جوانان بیکار ما هستند که سنشان بالا میرود.

وی ادامه داد:نگرانی ما این است که ما برخی  مسئولین بی حال ، خسته و تنبل داریم ،نگرانی ما روحیه اشرافی گری مسولین است، نگرانی ما عدم اعتماد به جوانان است، نگرانی ما فساد برخی از مسئولین است، نگرانی ما فضای مجازی که رهاست و دارد آسیب میزند به دین و دیانت جامعه ما ،نگرانی ما عملکرد غلط برخی از مسولین است.

رئیس دادگاه انقلاب تهران افزود:باید بسیار تاسف خورد برای تصمیماتی که برخی از مسولین میگیرند از جمله تصمیمی که برای عوارض خرما گرفتند، بااین تصمیم که برای عوارض صادرات خرما گرفته شد کمر کشاورز و نخل دار شکسته خواهد شد.

غضنفر آبادی ادامه داد:با صادرات خرما ارز زیادی وارد کشور میشود اما بی تدبیری برخی از مسولان باعث شد که لطمه های سنگینی بر پیکره کشاورزان ما و خرما داران ما وارد شود، از مسولین درخواست میکنیم هرچه سریعتر این موضوع را حل کنند این چه تصمیم غلطی بود که انجام شد.

وی افزود:اگر نیروهای انقلابی ، جهادی ،پر تحرک ، پرتلاش و دلسوز عرصه  خدمت رسانی را در دست بگیرند این مشکلات حل خواهد شد.

رئیس دادگاه انقلاب اسلامی تهران در پایان گفت:مگر میشود از درون ماشین فهیمید مردم خوشحال هستند یا غمگین، مشکل دارند یا ندارند. این واقعا باعث شرمندگی برای هر انسانی است.

رفسنجان:هدف از معامله قرن ایجاد اختلاف میان مسلمانان است

حجت الاسلام آقا تهرانی در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در مصلی امام خامنه ای(مدظله العالی) رفسنجان اظهار داشت: مسلمانان در صدر اسلام هیچگاه شروع کننده جنگ نبودند وطن و دینشان را دوست داشتند در جنگ تحمیلی هم ما شروع کننده جنگ نبودیم الان هم همینطور است ما شروع کننده جنگ نخواهیم بود .

وی بیان داشت :بعد از راه اندازی جنگ جهانی اول ،دولت عثمانی شکست خورد و وحدت اسلامی شکل گرفت .

حجت الاسلام  آقا تهرانی عنوان داشت :ایجاد غده سرطانی مملکت صهیونیستی در منطقه خاورمیانه در قلب جهان اسلام برای بهم ریختن وحدت اسلامی توسط آمریکا و انگلیس ایجاد شد تا خاورمیانه را نابود کنند.

وی تصریح کرد :هدف انگلیس ۱۰۲ سال پیش ،یکسال قبل از جنگ جهانی اول این بود که  تمام یهودی ها را  از سراسر دنیا از آلمان  و روسیه در قلب فلسطین جایی که قبله مسلمانان است جمع کند این کار ۳۰ سال طول کشید یهودیها اسکان داده شدند و ۶۱ سال قبل این کار انجام شد و آنها موجودیت خود را اعلام کردند  از آن روز ماموریت عوض شد وفرانسه در جنگ جهانی دوم قدرتش عود کرد و ماموریت به آمریکا رسید .

وی با بیان اینکه اخیرا هم می خواهند معامله قرن را راه اندازی کنند و بین کشورهای اسلامی اختلاف بیاندازند افزود :امام راحل انقلاب اسلامی را مبدا وحدت جهان اسلام دانستند دشمن ، اصلی را که امام (ره) برآن تاکید داشتند نشانه گرفته است .

آقا تهرانی  با اشاره به وحدت در نظام عنوان داشت :فرایند مقاومت از پیروزی جمهوری اسلامی آغاز شد و مقاومت باعث راه اندازی وحدت اسلامی در جهان اسلام شد، مقاومت باید باشد تا وحدت اسلامی حفظ شود.

حجت الاسلام آقا تهرانی با بیان اینکه ریشه کفر از زمان ابوسفیان شروع شد گفت :جبهه مقاومت فلسطین در برابر صهیونیستها تا پیروزی نهایی ایستاده است .

وی اذعان داشت :علل ناموفق بودن برخی  کشورهای اسلامی برای این است که ولایت فقیه ای چون امام خمینی و مقام معظم رهبری ندارند و این یک مزیت برای نظام ماست .

حجت الاسلام  آقا تهرانی خاطرنشان کرد :همه باید پشت ولایت فقیه محکم بایستیم و فرامین و مطالبات ایشان را جدی بگیریم  بیانات ولایت فقیه عین بیانات حضرت ولی عصر (عج) است .

وی با تاکید بر حمایت همه جانبه مردم از نظام یادآور شد :نظام را حمایت کنیم و در دفاع از ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستادگی کنیم .

حجت الاسلام  آقا تهرانی تاکید داشت:رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس با امکانات کم به یاری  خدا پیروز میدان شدند  مبادا از خدا ناامید شویم .

وی افزود :همه باید خدا را در همه اعمال خود در نظر بگیریم و همه از مردم عادی تا مسئولین گرفته در برابر خدا پاسخگو هستیم .

وی بیان داشت :به فرمایش مقام معظم رهبری صهیونیستها هیچ غلطی نمی توانند بکنند و ۲۵ سال آینده اثری از آنها نخواهد بود .

آقا تهرانی با اشاره به اینکه نهی از منکر کردن وظیفه همه است گفت : معبودی نیست جز خداوند متعال ،مقام و ریاست و پست را کنار بگذاریم در زندگی خدا را ببینیم نقد باید باشد تا خود را اصلاح کنیم .

وی با بیان اینکه آمریکا اهل عهد و پیمان نیست و قابل اعتماد نخواهد بود ادامه داد :اینکه می گویند می خواهیم به مردم ایران کمک کنیم حرف واهی است  آنها از اصل خدا را قبول ندارند ذره ای به آمریکا نباید اعتماد داشت عهد و پیمان از آن بچه مسلمانهاست .

حجت الاسلام آقا تهرانی بیان داشت :تک تک ماها ،از آقایی که امروز مسئول است می خواهد به اداره  خود برسد تا تک تک مردم باید مرگ بر آمریکا بگویند این یعنی وحدت کلمه و باهم بودن است و این موضوع  از بسیاری از خطرات پیشگیری خواهد کرد.

انتهای پیام/م

  1. کرامت سلیمی

    بمب اتمی در باور احمق :

    https://www.aparat.com/v/QqCI9

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false