×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

هشتگ #حب_الحسین_یجمعنا؛ تبلیغاتی برای مسلمانان جهان است/ «هیهات من الذله» مقابله با دشمنان و پیروی از امام حسین(ع) است

سردار محمد مطهری در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به شکست حصر رسانه ای اربعین و ترند  شدن جهانی هشتگ #حب_الحسین_یجمعنا در فضای توئیتر با بیان اینکه بنا به فرموده امام راحل محرم و صفر است که اسلام را زنده نگهداشته است، گفت: پیامبر اکرم(ص) نیز در حدیثی بیان کرده اند” ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه” یعنی هر کس بخواهد در راه روشن و نجات قرار گیرد ؛ راهش امام حسین علیه السلام است.

وی ادامه داد: در ایام اربعین سیدالشهدا علیه السلام، مسلمانان وشیعیان جهان در راهپیمایی عظیم اربعین گرد هم جمع می شوند و بزرگترین همایش جهانی صورت می گیرد؛ از این رو مسلمانان وظیفه دارند به این مسئله توجه بیشتری داشته باشند.

جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با تأکید بر اینکه حضور شیعیان در راهپیمایی اربعین برای دشمنان بسیار ثقیل و سنگین است، تصریح کرد: بر همین اساس آنها نمی توانند که جمعیت بیست میلیونی مسلمانان تجمع کنند و همگان شعار «هیهات من الذله» و «لبیک یا حسین» بگویند.

سردار مطهری افزود: شعار «هیهات من الذله» یعنی مقابله با دشمنان و پیروی از امام حسین علیه السلام است و از این حیث رسانه های بیگانه به این مهم جهانی نمی پردازند و وظیفه ما مسلمانان است که به آن توجه داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه همزمان با اربعین سیدالشهدا علیه السلام هشتگ #حب_الحسین_یجمعنا در فضاهای رسانه ای مطرح بوده است، عنوان کرد: این اقدام می تواند تبلغاتی باشد برای مسلمانان در سطح جهان و می طلبد در این راستا عزیزان رسانه ای به این مسئله توجه کنند.

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false