×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

هفدهم مرداد فرصت مغتنمی برای پاسداشت قلم انسان‌های آزاده است

محمود شهبا فرا رسیدن روز خبرنگار را طی پیامی به تمامی خبرنگاران پرتلاش استان تبریک گفت.

مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان کرمان به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار پیام تبریکی با متن زیر منتشر کرد:

هفدهم مرداد فرصت مغتنمی برای پاسداشت قلم انسان‌های آزاده‌ای است که برای دستیابی به حقیقت و تولید و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند و بدون هیچ چشم داشتی، آگاهی بخشی به جامعه را رسالت خویش قرار داده اند ودر راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق و به تصویر کشیدن عینی از واقعیت اهتمام ورزیده اند.

سالروز شهادت خبرنگار شهید «محمود صارمی» یادآور رشادت‌ها و حماسه‌‎آفرینی آنانی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با خون خود تجسم امانت، مسئولیت و تعهد را عینیت بخشیدند.

بدون تردید اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع اصحاب رسانه نقش بسزایی در ارتقاء یک جامعه در ابعاد مختلف دارد و می‌تواند دستیابی به قله‌های پیشرفت و سربلندی و تحقق اهداف متعالی کشور را فراهم سازد.

اصحاب رسانه به عنوان عضوی از نظام ارتباطات سهم مهمی در آگاهی‌بخشی جامعه دارند و بی‌شک خبرنگاران حوزه صنعت برق در این زمینه و آگاه‌سازی مردم و سوق آنان به مدیریت مصرف انرژی نقشی مؤثر ایفا می‌کنند که جایگاه آنان در اشاعه فرهنگ استفاده درست از انرژی ستودنی است.

اینجانب ،ضمن تبریک هفته خبرنگار از تلاش‌ها و زحمات خستگی‌ناپذیر همه خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و صاحبان اندیشه و قلم در انعکاس اخبار و رویدادهای شرکت توزیع برق شمال استان کرمان قدردانی نموده، توفیق روز افزون شما را از خداوند متعال خواستارم.

انتهای پیام/نامجو

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false