×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

وقتی شهر شلوغ می شود

سردمداران فتنه که به واسطه رأفت نظام اسلامی در پستوهای چند لایه خود خزیده اند؛  امروز به یک باره دهان پر از حقد وکینه خود را علیه نظام باز کرده و مشکلات اقتصادی ناشی از عملکرد ضعیف هفت ساله دولت تدبیر و امید را متوجه اصل نظام و رهبری معظم انقلاب کرده اند.

 

 

به گزارش راه آرمان؛ این روزها که به دلیل سو مدیریت و عدم نظارت بر بازار به ویژه بازار خودرو، سکه، ارز و افسارگسیختگی ارزاق عمومی مردم مانند گوشت، مرغ، تخم مرغ و لبنیات فضای اقتصادی کشور را دچار رنجش شدید تر از کرونا شده است، سردمداران فتنه که به واسطه رأفت نظام اسلامی در پستوهای چند لایه خود خزیده اند؛  امروز به یک باره دهان پر از حقد وکینه خود را علیه نظام باز کرده و مشکلات اقتصادی ناشی از عملکرد ضعیف هفت ساله دولت تدبیر و امید را متوجه اصل نظام و رهبری معظم انقلاب کرده اند.

از پیام توییتری محکوم فتنه ۸۸ مصطفی تاج زاده تا تئورسین و مرد خاکستری اصلاحات موسوی خوینی ها که نامه سرگشاده به رهبر معظم انقلاب می نویسد؛ از گفتارهای سخیف و دشمن شادکن که دلار چند بشود رهبری اجازه مذاکره با آمریکا می دهد تا این نامه سخیف پیر اصلاحات و هم پیاله با دشمنان نظام؛ همان هایی که دشمن قسم خورده نظام از آنها در سال ۸۸ به عنوان سرمایه اسراییل و مردان خداجو یاد می کرد.

به راستی نقطه اتکال تاج زاده ها، زیبا کلام ها و به ویژه موسوی خوینی ها کجاست که اقدام به نامه پراکنی به جای عذر خواهی پس از یازده سال از امت اسلامی کرده اند؟ به راستی چه عاملی جرأت نطق قبل از عذر خواهی از ملت شریف ایران در حوادث سال ۸۸، دیماه ۹۶ و آبان ۹۸ را داده که نامه سر گشاده با ادبیات سخیف را صادر کرده اند؟ همان هایی که در فرموده رهبر معظم انقلاب از بزرگترین گناه فتنه گران امیدوارکردن دشمن بود. اینان همان هایی هستند که کشور را به لبه پرتگاه کشاندند.حاشا به غیرت نداشته تان که روی همه سنگ های سیاه را سفید کردید.

شما ناجوانمردان مرد نما که شعارتان نه غزه نه لبنان بود؛ شمایی که اصل نظام را نشانه گرفته بودید و اصل ولایت فقیه را نشانه رفته بودید؛ شمایی که جاده صاف کن بهاییت، وهابیت، تروریست های تکفیری، ضدانقلاب، سلطنت طلب ها و حامی غرب بودید چه شده برای نظام دایه دلسوز تر از مادر شده اید وآوای مردم و انقلاب را سرمی دهید؟

شمایی که در جواب دلسوزی جوانان پاک متخصص انقلابی در موضوع مذاکرات هسته ای آنها را بی شناسنامه، هوچی باز، کاسب تحریم، انقلابیون نفهم، بی سواد، ترسو، بروید به جهنم، بزدل، جیب بر، متوهم، ناشکر، یک مشت لات، عصر حجری و مستضعف فکری خطاب کردید. شماهایی که برجام را نقطه امال خود می دانستید کجاست فرجام برجام؟

تو ای عبیدالله اصلاحات آیا تا به حال از بازار خرید کرده ای که بدانی مردم چه می کشند؟ تورم بالای ۵۰ درصد با مردم چه کرده است؟ آیا از دولت برآمده از تفکرات جریان شما سوال کرده ای یا نامه سرگشاده نوشته ای که بپرسی این همه افسار گسیختگی در اقتصاد یعنی چه؟ دولتی که بیش از ۹۵ درصد اعتبارات کشور را در اختیار دارد!

شما هیچگاه با مردم و از مردم نبوده اید و همواره به فکر منفعت حزبی و گروهی خود بوده اید ولو به قیمت له شدن مردم زیر چرخ های اقتصادی فردی و حزبی خود. شما مردم را هیچگاه ندیدید، جوانان مومن ومتخصص راندیدید و حضور در عرصه های بین المللی آنها را مشاهده نکردید؛ شما آنها را در منظومه خود متخصص پخت آبگوشت بز باش و قرمه سبزی دیدید؛ درحالی که آنها دریای کاراییب حیات خلوت آمریکا را با کشتی در نوردیدند و احساس کدخدایی را از آمریکای تروریست گرفتند. آنان بدون هیچ وا همه ای عین الاسد چشم فتنه را کور و  پهپاد متجاوز گلوبال هوک را شکار کردند و ماهواره نور را در اوج تحریم ها به آسمان فرستادند.

این جوانان در اوج کرونا دور کار و خانه نشین نشدند و به دستور رهبرشان میلیون ها کمک مومنانه بین مردم نیازمند توزیع کردند و در ریشه کنی کرونا شب روز نمی شناسند. شما از این مردم و جوانان چه می دانید که برای تسویه حساب های ناجوانمردانه خود پای مردم را وسط می کشید؟ ای شمرهای زمانه، ای شریح های روزگار و عمر سعدهای انقلاب؛ اُف بر شما که کمترین کار شما برای بزرگترین جنایت هایتان که امیدوار کردن دشمن در جهت نابودی نظام عذر خواهی است که شما توفیق انجام آن راندارید.

نویسنده:م.سنجری

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false