×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

«پاگدار»؛ روستایی محروم از آب آشامیدنی در دل کویر

به گزارش “ راه آرمان” شهرستان فاریاب یکی از جنوبی ترین مناطق استان کرمان است که همچنان با محرومیت های وسیعی دست و پنجه نرم می کند، نبود آب آشامیدنی و جادههای مناسب برای رفت و آمد تنها گوشه کوچکی از این محرومیت است.
 پاگدار روستایی در جنوبی ترین نقطه استان کرمان است که پیشه مردم آن کشاورزی و کارگری بوده و ساکنان آن از امکانات اولیه زندگی همچون آب آشامیدنی و جاده بی بهره اند.
با وجود آنکه این روستا تنها ۶ کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد اما بی مهری مسئولان چنان بر سر اهالی روستا سایه افکنده که حتی محروم از آبی برای آشامیدن هستند.
این روستا در پایین دست یکی ازبزرگترین معادن کرومیت استان کرمان قرار دارد و به منبع درآمدی برای برخی اشخاص در کشور تبدیل شده است اما مردمان این دیار خود بی بهره از امکانات اولیه زندگی هستند.
اکنون ۴۱ سال از پیروزی انقلاب می گذرد، در این مدت برکات فراوانی به واسطه انقلاب و نظام اسلامی شامل حال مردم در سراسر کشور شده است، اما چرا مسئولان نسبت به مردم ولایت مدار این خطه که در تمامی صحنه های مهم پشتیبان انقلاب و ولایت بوده اند، بی توجه هستند؟
 فیلم‌ ذیل درد ودل مردم آن دیار با امام جمعه  و فرمانده سپاه شهرستان است و تنها گوشه ای از مشکلات اهالی این روستا را به تصویر کشیده است.
انتهای پیام/س

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false