×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

پایگاه شهید خرازی فاریاب در مرحله اول کمک مومنانه پایگاه برتر شناخته شد

علی سالاری گفت : هر یک از خدمات از زمان شروع بیماری کرونا و طبق فرامین مقام معظم رهبری همزمان با آغاز رزمایش کمک مومنانه در سراسر کشور آغاز شده و طی چندین مرحله انجام شده است.

 

 

 

فرمانده پایگاه بسیج شهید خرازی در مصاحبه با خبرنگار راه آرمان؛ گفت: پایگاه شهید حسین خرازی در روستای حسن آباد سرگریچ از توابع شهرستان فاریاب در مرحله اول کمک مومنانه خدمات بسیاری به پنج روستای حوزه استحفاظی پایگاه خود ارائه داده است.

علی سالاری بیان داشت: بواسطه کمک های مردمی و خیرین روستا تاکنون خدماتی از جمله تهیه و توزیع اقلام شوینده بین خانواده های بی سرپرست، طبخ و توزیع غذا بین خانواده های نیازمند با رعایت پروتکل بهداشتی، تهیه و توزیع مواد غذایی بین فقرا و نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا، تهیه و توزیع مواد ضد عفونی کننده بین نیازمندان پنج روستای تحت پوشش و ضد عفونی کردن مکان های عمومی تمام پنچ روستا خدماتی بوده است که این پایگاه بسیج ارائه کرده است.

وی خاطر نشان کرد :هر کدام از این خدمات از زمان شروع بیماری کرونا و طبق فرامین مقام معظم رهبری همزمان با آغاز رزمایش کمک مومنانه در سراسر کشور آغاز شده و طی چندین مرحله انجام شده است.

فرمانده پایگاه شهید خرازی بیان کرد: هم اکنون نیز بمناسبت عید قربان و آغاز مرحله دوم کمک مومنانه طی فراخوانی در روستاهای تحت پوشش و با کمک از خیرین بزرگوار روستاها پویش هر پایگاه یک قربانی را راه اندازی کرده ایم که ان‌شاءالله مردم نذورات و قربانی های خود را به نیت شهید حاج قاسم سلیمانی ذبح کرده و در اختیار پایگاه ما قرار داده تا در ایام عید قربان تا عید ولایت به دست خانواده های نیازمند و آسیب دیده از وضعیت موجود برسانیم.

در پایان علی سالاری ابراز امیدواری کرد: در پویش نذر قربانی پایگاه شهید خرازی بتواند با جذب مشارکت مردم چندین قربانی را بین نیازمندان توزیع کند.

انتهای پیام/ پناهی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false