با پیگیری نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیش از ۱۵۰ میلیاردریال از مطالبات صندوق به مراکز درمانی استان کرمان پرداخت گردید.

 

 

محمدمهدی زاهدی در گفتگو با راه آرمان ؛اظهارداشت: صندوق بازنشستگی فولاد استان از سال ۹۲، بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال به مراکز درمانی استان بدهکار و اخیرا به قراردادهای مراکز درمانی استان و عدم  ارائه خدمات به بازنشستگان فولاد منجرشده است.

زاهدی خاطرنشان کرد:با پیگیری های صورت گرفته و نشست با رئیس جمهور، ربیعی وزیر کار و رفاه اجتماعی سابق و شریعتمداری وزیر جدید کار ورفاه اجتماعی و مدیران کشوری، بیش از یک سوم از طلب بازنشستگان فولاد به مراکز درمانی پرداخت و پیگیر پرداخت مابقی آن از سوی صندوق فولاد کشوری هستیم تا لغو قرارداد از سوی مراکز درمانی استان صورت نگیرد.

وی دررابطه با لایحه بودجه سال ۹۸ اظهار داشت:در این لایحه قرارگرفتن بازنشستگان فولاد در ردیف شماره ۷، همسان سازی و پرداخت حقوق،عیدی و مطالبات بازنشستگان فولاد اولویت اصلی برای بازنشستگان فولاد است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نشستی با وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و با حضور روسای کانون های بازنشستگی فولاد کشور برگزار و مقرر گردید به مشکلات بازنشستگان فولاد در اسرع وقت رسیدگی گردد.

 

 

انتهای پیام/م

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری