×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

پشتیبانی مردم از نظام دلیل قدرت ایران در منطقه است

انجم شعاع، استفاده از پشتیبان نظام یعنی مردم را یکی از کارکردهای شورا برشمرد و گفت: آنچه باعث بوجود آمدن انقلاب و تداوم آن می شود پشتیبانی مردم است که اگر این حضور نبود این نظام نمی توانست با این عظمت و قدرت در منطقه و جهان حضور یابد.

به گزارش راه آرمان، حسین انجم شعاع رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان پیش از ظهر امروز طی نشست خبری به مناسبت فرا رسیدن ۱۲ مرداد روز شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن تبریک دهه ولایت اظهار کرد: با توجه به اینکه عید قربان عید امامت است و حضرت ابراهیم (ع) به فرمان خداوند  در این روز بعد از سرافرازی از یک آزمایش سخت به ولایت رسید، در روز عید غدیر هم امیر مؤمنان علی (ع) توسط پیامبر به امامت منصوب شد، به همین دلیل ازعید قربان تا عید غدیر را دهه امامت نامگذاری کرده اند.

وی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تحت کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد غدیر معرفی شده و در این رابطه برنامه هایی نیز در دست اجرا دارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان، تبلیغات و فضاسازی سطح شهر و میادین، مراسم نورافشانی در ۳۰ نقطه از شهر کرمان در شب عید غدیر بصورت همزمان توسط شهرداری ها، تشکل های مردمی و بقاع متبرکه، انتشار مطالب محتوایی در رابطه با عید غدیر و بحث ولایت و امامت توسط خبرگزاری ها و صدا و سیما را  از جمله برنامه های این کمیته برشمرد.

انجم شعاع همچنین به ۱۲ مرداد روز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره کرد و افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دستگاه‌ها و نهادهای مختلفی به برگزاری مراسم انقلابی و مذهبی اقدام کردند که مشکلاتی ایجاد شده بود و به همین دلیل حضرت امام فرمان به تشکیل نهادی با نام «شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی» دادند.

وی عنوان کرد: از آن زمان تا به امروز تمام برنامه های ملی و مذهبی حول محور نظام و انقلاب توسط این شورا برگزار می گردد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان بیان کرد: تاکنون برنامه هایی که توسط شورای هماهنگی برگزار شده استفاده از تمامی ظرفیت دستگاه ها بوده است که از جمله آن می توان به مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) ، مراسم ۷ تیر، افشای حقوق بشر آمریکا، ۱۳ آبان، ۹ دی، راهپیمایی روز قدس،  ۲۲ بهمن  و… اشاره کرد.

انجم شعاع با بیان اینکه این شورا با تمامی دستگاه های اجرایی تعامل دارد، عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به عنوان فراجناحی و فرا سازمانی با تمام دستگاه هایی که در چارچوب نظام و انقلاب حرکت می کنند از توان آنان استفاده می کند.

وی با تاکید بر اینکه یکی از برنامه های مهم شورا حرکت در مسیر ولایت است، اذعان کرد: لحظه شناسی شورا یکی از عوامل مهمی است که خود مقام معظم رهبری نیز بر آن تاکید داشته و می فرمایند شورای هماهنگی توانسته لحظه ها را شناسایی و بر آن تصمیم گیری کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه یکی از آثار شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از بین بردن فتنه هایی علیه نظام جمهوری اسلامی است، گفت: در فتنه ۸۸ شورای هماهنگی توانست به موقع اقدام  و آن را خنثی کند.

انجم شعاع، استفاده از پشتیبان نظام یعنی مردم را یکی از کارکردهای شورا برشمرد و گفت: آنچه باعث بوجود آمدن انقلاب و تداوم آن می شود پشتیبانی مردم است که اگر این حضور نبود این نظام نمی توانست با این عظمت و قدرت در منطقه و جهان حضور یابد.

وی تاکید کرد: آنچه باعث می شود تا مردم منسجم در صحنه حضور یابند همین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ایجاد وحدت و انسجام داخلی را یکی از فعالیت ها و تاثیرات این شورا درسطح جامعه و نظام برشمرد.

انجم شعاع عنوان کرد: خیلی وقت ها دشمن  از طریق توطئه و فتنه سعی در براندازی نظام داشته است اما با برگزاری به موقع مراسم های ملی از جمله برپایی راهپیمایی ها و حضور منسجم مردم باعث شده تا این فتنه ها خنثی و دشمن به هدف شوم خود نرسد.

وی، تقویت جایگاه ولایت فقیه در جامعه، تقویت بعد مردمی نظام را از دیگر فعالیت های شورا برشمرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان بیان کرد: رویکرد ما یک رویکرد فرهنگی است و آن را همیشه  درکنار سایر مراسم های ملی و مذهبی برگزار کرده ایم که از جمله آن می توان به تبلیغات رسانه ای درفضای مجازی، تولیدمجموعه های نمایشگاهی برای فضای حقیقی و مجازی از جمله روز قدس و مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام (ره)، تولید موشن گرافیک برای افشای حقوق بشری آمریکا، حضور فعال در گروه ها و کانال های ایجاد شده در فضای مجازی و راه اندازی مسابقات تلویزیونی اشاره کرد.

انجم شعاع همچنین به ویژه برنامه شهید باهنر که در ۸ شهریور برگزار خواهد شد اشاره و اذعان کرد: این ویژه برنامه با برگزاری فعالیت های فرهنگی از جمله برگزاری مسابقه بین دانش آموزان و دانشجویان در ۶ مقطع   از دوشنبه ۱۳ مرداد ماه به صورت استانی برگزارخواهد شد و هدف ازاجرای این برنامه آشنایی با افکار شهید باهنر می باشد.

انتهای پیام/نامجو

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false