فرماندار رودبارجنوب از اجرای شدید طرح گشت های مشترک ستاد تنظیم بازار و پلمپ دو واحد صنفی در این رابطه خبر داد.

 

 

 

 

 

 

به گزارش شبکه اطلاع سانی آرمان کرمان؛به نقل از رودبار‍ ما، صبح امروز در پی بازرسی گشت مشترک از قسمتی از بازار شهر رودبارجنوب تعدادی از اصناف متخلف مشمول تذکر کتبی و شفاهی ،پرداخت جریمه نقدی شدند ،و دو واحد صنفی نیز پلمپ شد.

 
عطا ناوکی فرماندار رودبارجنوب اجرای طرح گشت های مشترک را از جمله برنامه های اولویت دار به منظور رصد بازار و نظارت بر عملکرد صنوف ذکر کرد و گفت: برنامه ریزی برای ایجاد گشت های مشترک از جمله راهکارهای حمایت ازمصرف کننده و جلوگیری از عرضه کالای قاچاق، گران فروشی و فروش کالای نامطلوب است.

 

 

رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان رودبارجنوب تصریح کرد: در پی شکایات مردم از عدم رعایت سطح قیمت ها و موارد بهداشتی توسط برخی اصناف ،تصمیم بر آن شد که گشت مشترک بازرسی از بازار ،نظارت شدید و مداوم را در دستور کار قرار دهد.

 

 

وی اضافه کرد: نظارت بر تمام محله‌های سطح شهر، جلوگیری از گرانفروشی و نوسان قیمتها، عدم ارائه کالای غیربهداشتی و تاریخ گذشته با قوت هر چه تمام تر در دستور کار ستاد تنظیم بازار قرار دارد.

 

 

فرماندار رودبار جنوب در پایان افزود: در پی این گشت تعدادی از اصناف متخلف مشمول تذکر کتبی و شفاهی ،پرداخت جریمه نقدی شدند ،و دو واحد صنفی نیز پلمپ شد.

 

 

 

انتهای پیام/۵۰۶۰

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری