×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

پلمپ ۴ واحد صنفی متخلف در فاریاب

نادر نجفی گفت: با توجه به تذکرات و اموزش های ارائه شده ، به علت عدم رعایت موازین بهداشتی از ادامه فعالیت واحدهای صنفی متخلف جلوگیری به عمل آمد.

 

 

 

 

به گزارش راه آرمان؛ طی بازدید بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت فاریاب به همراه اماکن نیروی انتظامی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی ۴ واحد صنفی متخلف به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمب شدند.

نادر نجفی مدیر شبکه بهداشت فاریاب با بیان این خبر اظهار داشت: با توجه به تذکرات و اموزش های ارائه شده ، به علت عدم رعایت موازین بهداشتی از ادامه فعالیت واحدهای صنفی متخلف جلوگیری بعمل آمد

نجفی با اشاره به وضعیت منطقه از نظر شیوع کرونا همگان را به رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک توصیه کرد و افزود: از حضور در تجمعات و برگزاری هرگونه مراسم خودداری نمایید.

وی همچنین میزان ابتلا کارمندان ادارات به covid19 در حوزه دانشگاه علوم پزشکی را بالا ارزیابی کرد و اضافه کرد: استفاده از ماسک و دستکش و رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات الزامی است.

مدیر شبکه بهداشت فاریاب در پایان برگزاری مراسمات جشن و عروسی را تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کرد و از کلیه شهروندان تقاضا کرد همکاری لازم را در سطح شهر و روستا با پرسنل شبکه بهداشت داشته باشند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false