×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

پلمپ ۵ واحد صنفی در رفسنجان/ تصاویر

بازپرس دادسرای رفسنجان گفت: در راستان اجرای طرح صیانت ۵ واحد صنفی در رفسنجان پلمپ شد

به گزارش راه آرمان؛ محمد قریب بازپرس دادسرای رفسنجان در گفتگو با راه آرمان اظهار داشت: در ادامه گشت صیانت از حقوق عامه عصر روز گذشته با حضور نماینده دادستان، رئیس اداره اماکن و نماینده اداره صنعت و معدن شهرستان به چند واحد صنفی در رفسنجان به صورت سرزده مراجعه شد در این بازدید ۵ واحد صنفی پلمپ شد .

وی بیان داشت :این اصناف شامل صنف لوازم یدکی ها، مرغ و ماهی فروشی‌ها و سوپرمارکت ها بود که به دلیل گرانفروشی و اخلال در نظام اقتصادی پلمپ شدند .

قریب تصریح کرد : تمام اصناف دقت داشته باشند در این ایام ماه رمضان از فضای اقتصادی جامعه سوء استفاده نکنند و در عرضه قانونی مایحتاج به قمیت خریداری شده با سود قانونی خود اقدام نمایند در صورت تخلف، با آنها برخورد قانونی می شود .

بازپرس دادسرای رفسنجان با بیان اینکه در آینده به تمامی اصناف با هماهنگی مراجع ذی ربط مراجعه خواهیم کرد گفت: اگر اشخاص موارد قانونی را از نظر تعزیزاتی و بهداشتی رعایت کنند مشکلی برایشان پیش نمی آید .

وی با اشاره به تدوام گشت های صیانت از حقوق عامه خاطرنشان کرد: شهروندان رفسنجان گرانفروشی و کارهای غیر قانونی در اصناف را به ما اطلاع دهند ما پیگیر خواهیم بود .

قریب بیان داشت: شهروندان در ماه مبارک رمضان موازین شرعی را رعایت کنند .

انتهای پیام/

عکس ؛ امین قاسیمان 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false