در بازدید رئیس دادگستری و دادستان جیرفت از مراجع انتظامی مطرح شد: پلیس باید عرصه را بر متخلفین قانون شکن و افراد هنجارگریز تنگ کند.


به گزارش راه آرمان؛ رئیس دادگستری شهرستان جیرفت در این بازدید توصیه ها و تذکرات لازم در جهت حفظ کرامت مراجعان به مراجع انتظامی،رعایت حقوق شهروندی و تسهیل و سرعت در به نتیجه رسیدن پرونده ها به مسئولین کلانتری ها دادند.
حسین شکوهی نسب با اعلام این که در این بازدید قضات از نزدیک پرونده ها را مورد بررسی و مطالعه قرار داده اند،گفت:در این بازدید قضات بر نحوه خدمت رسانی به مردم و رعایت حقوق شهروندی به خصوص رفتار با بازداشتی‌ها، در کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی نظارت کردند.
وی افزود:در جریان این بازدیدها، نوع جرایم مطرح و تعداد مراجعین روزانه هر کلانتری و پاسگاه، رعایت مقررات تحت نظرگاه‌ها، حضور افسران قضایی شیفت شب و تعداد گزارش‌های واصله از مرکز فرماند‌های و کنترل مورد بررسی قرار گرفت.
این مقام قضائی در پایان از زحمات و خدمات ضابطین در ارائه خدمت بی وقفه به مردم شریف تقدیر وتشکر نمود.


پلیس عرصه را بر متخلفین قانون شکن و افراد هنجارگریز تنگ کند


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان در حاشیه این بازدید گفت: باید تلاش شود که مراجعین به مراجع انتظامی از حقوق و تکالیف خود بعنوان شاکی، متهم، شاهد و … دقیقا مطلع شوند و شهروندان کارهایشان در کوتاه ترین زمان ممکن در کلانتری ها انجام شود.
حسین سلامی بر برقراری نظم و امنیت در جامعه تاکید کرد و افزود: ضرورت دارد مناطق و محلات آلوده و مکان های تجمیع معتادین پاکسازی و با مخلان نظم و امنیت و عرضه کنندگان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی شود
این مقام قضائی تاکید کرد: هنجارشکنان باید بدانند که پلیس همواره بر اقدامات آنها اشرافیت دارد و بایستی با جدیت عرصه را بر متخلفین قانون شکن و افراد هنجارگریز تنگ نمود .

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری